Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? (többi lent)

Terhes lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátommal egyszer elkapott minket a hév, és elfelejtettünk gumit húzni. Állítása szerint nem belém élvezett el, de amint kihúzta a farkát, már el is élvezett. Nagyon félek, hogy nem húzta ki időben. Igen tudom, felelőtlenek voltunk, hogy nem védekeztünk és az előváladéktól is teherbe lehet esni.( ez volt két hete) Ma van a ciklusom 20. napja, és tegnap előtt alhasi fájdalom és puffadás kínzott. Amikor megvan, sosem szokott fájni a hasam, így ez új volt. De hiába görnyedtem össze, vagy masszíroztam, nem segített. Viszont amilyen gyorsan és hirtelen jött a fájdalom, olyan hamar el is ment. Illetve fejfájós típus vagyok, de mostanság 2 naponta fáj a fejem.

Lehet, hogy terhes vagyok?


Nem szeretnék rosszindulatú válaszokat, egyetemistaként teljesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen felelőtlenek voltunk. Csupán nem tudom hova tenni a hasfájást, és ezért fordultam ide.


Előre is köszönöm!



2019. júl. 25. 08:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj tesztet, mi ezt nem fogjuk tudni megmondani.
2019. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudok jósolni, viszont egy teszttel előbbre lennél.

Egyetemistaként ezzel is tisztában lehetnél!

2019. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudtommal leghamarabb csak mensi előtt 5 nappal mutatna pozitívat egy teszt, ha terhes lennék. Korábban felesleges. De esetleg ha tudtok olyat, amivel már most is lehetne tesztelni, akkor írjátok meg kérlek!!
2019. júl. 25. 08:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt ez az aktus?

Hány naposak a cikludaid! Mikor kéne megjönnie?

Ezeket kellene tudni, de igazából ha terhes is vagy akkor is a köv.meneset kellene megvárni, hogy megjön-e. Addig úgyse tudsz mit csinálni. Kivéve, ha pl tegnap volt a szex, akkor húzz el esemény utáni tablettáért.

2019. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2 hete volt az aktus, 8 nap múlva kellene megjönnie. 28 naposak a ciklusaim. :)
2019. júl. 25. 08:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után már meglehet a beágyazódás, szóval egy teszt nem arthat, max. 3-4 nap múlva csinálsz még egyet, hogy megerősítse az első eredményét.
2019. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor vársz, vagy tesztelsz minden nap amíg meg nem jön. Két hét telt el,elvileg már kimutatná a teszt, ha terhes lennél.

Én megvárnám a menses, addig felesleges is ezen pörögni, fura tünetek bármikor lehetnek.

2019. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 25. 08:44
 9/17 anonim ***** válasza:

A teszt nem a menzeszhez igazodóan lehet pozitív vagy negatív, hanem a beágyaszódástól kezdödöen. Ez az aktus után 10-15 nappal általában már megtörténik, azaz két héttel utána érdemes tesztelni, ha negatív, akkor néhány nap múlva újra.

Az egyetlen aránylag biztos jel a terhességre a pozitív teszt vagy orvosi vizsgálat eredménye, az összes többi jel sok mástól is lehet, akár attól is, ha félsz a terheségtöl.

2019. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hoyg ha terhes lennél, mi lenne a következö lépésed.

Ha ugyanis el akarnád vetetni, akkor minél elöbb célszerü tesztelni, mert az engedélyezés idöbe telik, és minél kisebb a terhesség, annál könnyebb a mütét.

Ha megtartanád, akkor nem fontos hamar tesztelni, akkor az idönek nincs akkora szerepe.

2019. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!