Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menstruációm. Terhes...

Késik a menstruációm. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
11 hete szültem természetesen, szülésem után 6 héttel a menzeszem meg volt aztán ebben a hónapban kellett volna megjönnie de nem jött meg. Már 3 napja késik, csináltam terhességi tesztet de negatív. Most terhes lennék? Vagy ennek lehet valami más oka? Külfölfön élek 2 hét múlva kell menjek orvoshoz hogy felhelyezzék a spirált nekem.

2018. márc. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok szakértő, de szerintem ne várd, hogy szülés után azonnal napra pontosan megjöjjön.
2018. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem védekeztek, lehetsz terhes. De ettől függetlenül még mindig lehetsz a hormonok hatása alatt, ami miatt még nem állt vissza a szervezeted a szokásos helyzetbe, tehát lehet, hogy egy ideig megjön egy időre, aztán máskor jön meg, vagy éppen kimarad egy hónapban. Ha szoptatsz, akkor meg pláne nem kell ezen meglepődni.
2018. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre azért elég kicsi az esély de persze lehetséges. Ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes, De a szülés után főleg ha szoptatsz iszonyú eltérések lehetnek a menzesz én. Nekem 29-42naposig minden előfordult. Mire kb beállt volna újra addigra mar újra terhes lettem. Szóval 12 hónap alatt nekem nem állt be, kicsit se. Doki szerint amíg szoptatsz nem is fog valószínűleg.
2018. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély..

A menzesz nem mérvadó


Barátnőmnek 1,5 éves a baba és a 6 hetes vérzes után 1szer menstruált...


Ha a teszt negatív , akkor nem vagy terhes

2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!