Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? Vagy csak még...

Terhes lennék? Vagy csak még a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
ez már a 4. nap, hogy nem jött meg a havim. pénteken kellett volna. Ma délelőtt csináltam egy terhességi tesztet és a kontroll csíkon nem jelent meg semmi, a testcsík része meg halvány rózsaszín volt. az előbb újra ránéztem így 2 óra elteltével, és most meg a kontroll csík rózsaszín, és a testcsíkon nincs semmi. pedig biztos hogy reggel nem fordítva néztem. Egyébként megszakítással védekezünk a párommal, illetve előtte fogamzásgátlót szedtem. május volt az első gyógyszermentes hónap. akkor késett 3 napot, múlt hónapban pontosan jött meg.
2019. júl. 15. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hibás a teszt .

Ami a késést illeti , valószínűleg meg nem állt be a ciklusod.

Csinálj meg egy tesztet azért hogy biztosra menj.

2019. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6. nap,de még semmi
2019. júl. 17. 07:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyás után sokaknak 3 hónap múlva borul fel a ciklusuk. Tesztet azóta csináltál?
2019. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azóta még nem.
2019. júl. 17. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
5-6 napja késik. Ilyenkor nagyjából biztosat mutat már a teszt.
2019. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!