Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ilyen mértékű...

Normális az ilyen mértékű fájdalom 35 hetesen?! Többi lent

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, kb 4 hete tarto folyamatos, brutalis szemeremcsont fajdalommal kuzdok, egy napra sem mulik el, ugy erzem szetszakadok mar, minden mozdulat faj, egesz ejjel arra ebredek, hogy sirni tudnek a fajdalomtol minden egyes fordulasnal, es ez a masnapomra is kihat, ugy erzem egy tollat nem tudok arrebb tenni, pedig minimalis hazimunkat azert illene megejteni. Ma ejjel tetozott a fajdalom, azt ereztem legszivesebben kifutnek a vilagbol :( ehhez meg csatlakozott kb 1 hete, hogy iszonyatosan faj mindket csuklom, ez is ejszaka szokott tetozni! Masnak is voltak ilyen kemeny fajdalmai a vege fele? Vagy csak en szivom meg ennyire? Pl elkepzelni sem tudom, ha megindul majd a szules, hogy fogom megszulni a babamat, ha mar eleve ilyen merteku fajdalmam van a szemerem csontomban? Teljesen el vagyok keseredve, es fogalmam sincsen hogy fogom ezt meg kibirni hetekig :(
2019. júl. 24. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Majd szülés után elmúlik.
2019. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 hetes vagyok, olyan szinten fáj nekem is hogy a wcre alig tudok kimenni. Én sem tudok aludni a fájdalomtól, nem tudok megfordulni az ágyon, átérzem minden mondatodat..
2019. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt. Alig birtam lepni a fajdalomtol. Ejszaka nagy kinlodva megtalaltam egy poziciot, amiben tudtam aludni, napokig igy aludtam mozdulatlanul. Na erre beallt a derekam is. Szules elotti par vizsgalatra is ugy mentem, mint kb egy rokkant. Az orvos segitett fel es le a vizsgaloagyra, mert magamtol nem birtam annyira fajt a derekam es a szemeremcsontom. Mikor megszultem megvaltas volt.
2019. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled. Én most 32 hetes vagyok, de már a 28.héttől érzem ugyanezt amit leírtál. Az éjszakáim katasztrófák. Akár én is írhattam volna a kérdést. Én is félek, hogy mi lesz így szüléskor. Magas a fájdalomküszöböm, de volt, hogy már elsírtam magam, amikor meg kellett fordulnom az ágyban.

Kitartást kívánok neked, mert nem hiszem, hogy ez szülésig jobb lesz. Szerencsére problémamentes a terhességem, de ezt a fájdalmat inkább elcserélném a kezdeti hányásos időszakra. Még az sem volt ilyen rossz 😖

2019. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat lanyok, nem mondom, hogy most megnyugodtam, de legalabb nem egyedi a problemam :( Kitartast kivanok mindegyikotoknek, remeljuk hamarosan vege ennek a remalomnak, es a babak mindenkit karpotolnak majd ugyis, csak ezt most meg nehez elfogadni, foleg, hogy mas kismamak orias pocakkal ide oda maszkalnak, strandra jarnak, nyaralni, nekem meg egy posta vagy egy bevasarlas is gondot okoz, illetve nem igy kepzeltem el az utolso pocakos heteimet, hogy sirok a fajdalomtol😄
2019. júl. 24. 18:46
 6/6 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebbe a táborba tartozom, nekem van hogy annyira fáj a szemérem csontom hogy sántítok a bal lábamra,illetve amikor nem annyira fáj nehezen emelem,sőt én éreztem olyat is hogy ég a csontom, továbbá a bal combomba néha nyilal fájdalom. Kb. Egy 90 éves néni jobb állapotban lehet ,mint én a 27 évemmel😅😅😂Forgolódni, helyezkedni nem igen tudok,2 nagypárna van a fejem alatt,és szinte csak háton, reggelre meg zsibbadnak vagy nem is tudom milyen sz@r érzést érzek az ujjaimban...

36+5hkm

2019. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!