Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki kifejezetten csúnyának...

Van aki kifejezetten csúnyának érezte magát terhesség alatt/után? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam valami szépségideál, mindig is voltak striáim (oka az állandó súlyommal való küzdelmem kamaszkor alatt). De most terhesség alatt annyira megszaporodtak, pedig nem is vagyok elhízott. Az egész combom, a térdem is, az egész fenekem és hasam csíkos lett, hiába a megelőző krémek, olajok. A tartásom iszonyatos, görbe vagyok és olyan beesett a fejem. A melleim eddig sem voltak valami szépek, de a bimbóudvarom 3x akkora lett, tenyérnyi nagyságú, és foltos, rettenetesen néz ki.

Már most szeretem a babámat, már nagyon várom is, és legbelül boldog vagyok, ugyanakkor ebben a megváltozott testben iszonyatosan érzem magam. Elmúlik ez szülés után, vagy tehetek ellene valahogyan?


2019. júl. 26. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jatszanak veled a hormonok!

Amugy hasonlo a helyzetem,sok stria mindenhol,inzulinrezisztencia miatt nagy has,stb.

Elso terhessegemnel full ragyas is lettem,pedig eletembe 1db sem volt. Enis csunyanak ereztem magam.

Hanyadik hetben vagy? Sztem ez barmikor valtozhat nalad is!

2019. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megcsúnyultam a terhességem alatt.Sőt most szülés után is kifejezetten ronda a bőröm, nem lett striám de szó szerint öregebbnek nézek ki, pedig mindig fiatalabbnak tippeltek előtte.A mellem már nem lesz annyira hetyke mint volt, de melltartóba nem gáz, párom meg nem panaszkodik azt mondta nincs extrém változás, de én úgy érzem.Van még rajtam pár kg amit le kellene fogyni, de igazán az se segít ha már nem lesz rajtam.

Követlek ,hátha valaki tud valamit írni ami hasznos lehet nekem is.

2019. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már féltem kiírni a kérdést, féltem a támadó válaszoktól...

23 hetes vagyok.

2019. júl. 26. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
170 cm/61 kg ez volt az alap kiindulás. 70 kilóval mentem szülni. Hasam hordónagyságú volt, benne egy csodaszép 55 centis 4 kilós kislánnyal. Most 58 kg vagyok, 5 hónappal szülés után, a kötényhasam majdnem térdig ér és sötétrózsaszín csíkos. Ki vagyok készülve tőle😔 hiába kenegettem a bőröm, étkeztem egészségesen, sportoltam. A mellbimbó később szebb lesz újra, a csíkok pedig halványabbak. Kitartás
2019. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En is rettenetesen elem meg sajnos ezt a terhesseget! Elso baba, en is imadom mar most ot, de egyszeruen kivagyok borulva ha a tukorbe nezek..elejen nekem is a pattanasok, igaz azok eltuntek, de jott helyette, hogy terhessegem elott platina szoke hajam volt, na miota terhes vagyok, nem szivja le a hajam a szokito, undorito sargas voroses, ugyhogy stilusosan csak “takaritos kontyban” tolom honapok ota! 36 hetes vagyok, 11kilot hiztam eddig, de az eredeti normal testsulyomhoz es magassagomhoz mar sok.Egyetlen egyert imadkoztam, hogy csak a striakat usszam meg a hasamon, a tobbi nem erdekel, de ez sem jott be, pedig en is 2. trim. elejetol kenem napi 2x, ha ez igy mind nem lenne meg eleg, tele lettem szemolcsokkel mindenhol, szoval alig varom mar, hogy meg mi var ram 😕 Teljesen lelakottnak erzem magam, nulla onbizalmam van, ugyhogy nagyon is aterzem a problemaidat🙏🏼
2019. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, azt ki is felejtettem, hogy a kis szep mellbimbom amit kb 2 ujjal le tudtam takarni, most 2x-ese lett es meg be is barnult, ocsmany, bar abban meg talan remenykedem, hogy a hormonok tavozasa utan vmennyire visszaall...
2019. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Most 33 hetes vagyok, csak nem rég kezdett el látszódni a pocak. Elég sokat híztam viszont kilóban, ami ugyan szépen eloszlik, mindenem pihe-puha a plusz zsírrétegtől, de azért jó lesz már visszakapni a szép, izmos, sportos testemet. A férjem minden nap elmondja, hogy milyen gyönyörű vagyok, ugyanúgy megnéznek idegen férfiak is, mégis kicsit kellemetlen a dolog, mert úgy érzem, legyengültem, néha segítségre szorulok. Pedig mindig büszke voltam a fizikai erőmre, meg a karcsú derekamra. Most egy hordónak érzem magam, ami, ha felborul, csak másokba kapaszkodva tud feltápászkodni. Striáim voltak korábban is egy nagy fogyástól - évekig hánytattam magam -, úgyhogy attól nem annyira tartok. Van azért előnye is a dolognak, pl. nagy, kemény cicik :)
2019. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a lányom. Pont most megyünk a Tisza-tóhoz nyaralni, mondom nézek valami fürdőruhát, hát már volt. Katasztrófa. Pedig szívemre teszem a kezem és úgy mondom, tényleg odafigyeltem, 9 kilót híztam összesen és született egy 57 centis, majdnem 4 kilós babám. De a 37. héten szétrepedt a bőröm és 41. héten született a baba, szóval még sokáig érleltem. A hasam lóg, szanaszét csíkos, a fenekem narancsbőrös lett, a mellem lóg, gondolom a hormonok miatt egy pillanat alatt leizzadok és folyik a víz a nyakamon, hátamon. A hajam most kezd hullani, nem tesz jót az sem az összképnek. Szóval iszonyat... sportos, aktív életem volt és van, járok edzeni, odafigyelek az etrendemre, de sajnos a genetika az genetika, nem tehetek semmit ellene. Imádom a picit, bármikor újra csinálnám az egészet, de elgondolkodtató, mit tesz az emberi testtel egy terhesség. Szóval ne érezd magad egyedül, ott vagyunk veled :) De ha elkeseredsz, nézz rá a gyermekedre és meglátod, hogy megéri. Kitartó munka, edzés, diéta meg fogja hozni az eredményt.
2019. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*hát kár volt
2019. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
77%
Én szépnek éreztem magam, minden irónia nélkül.
2019. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!