Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki kifejezetten csúnyának...

Van aki kifejezetten csúnyának érezte magát terhesség alatt/után? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam valami szépségideál, mindig is voltak striáim (oka az állandó súlyommal való küzdelmem kamaszkor alatt). De most terhesség alatt annyira megszaporodtak, pedig nem is vagyok elhízott. Az egész combom, a térdem is, az egész fenekem és hasam csíkos lett, hiába a megelőző krémek, olajok. A tartásom iszonyatos, görbe vagyok és olyan beesett a fejem. A melleim eddig sem voltak valami szépek, de a bimbóudvarom 3x akkora lett, tenyérnyi nagyságú, és foltos, rettenetesen néz ki.

Már most szeretem a babámat, már nagyon várom is, és legbelül boldog vagyok, ugyanakkor ebben a megváltozott testben iszonyatosan érzem magam. Elmúlik ez szülés után, vagy tehetek ellene valahogyan?


2019. júl. 26. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia bár nem igen lettek striáim csak egy kevés, de a lányommal annyit sírtam és olyan rosszul éreztem magam a bőrömben hogy nem igaz. Szerintem az uramat is kikészítettem de hát ilyenek ezek a hormonok :)
2019. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk, vàltozunk. Amit meg tudsz tenni ,tedd meg. Torma, dieta, ilyesmi de amin nemtudsz valtoztatmi pl strian nem nagyon azt kell elfogadni. Cserebe a kisbabádért es legy halas
2021. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy vagy te kérdező és babád? hogy vagytok válaszolok?
2022. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!