Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, valakinek...

Nagyon félek, valakinek hasonlóban volt már része? És jól alakultak a végén a dolgok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy februárban veszítettem el a 7 hetes babámat (missed ab) és most ezen a héten visszajött hozzánk a csoda! Nagyon boldogok vagyunk a párocskámmal, de félek, hogy megint rossz lesz a vége. Próbálok nem gondolni erre, de azért mégis ott van előttem, hogy ha már egyszer bekövetkezett...

Kérlek írjatok, hogy nektek hogy sikerült újra, és hogy ti mivel biztattátok magatokat!


Köszönöm


5 hetes kismami


2010. júl. 11. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónappal vetélés után lettem terhes a kövi babával, gondolhatod...

Minden rendben volt! A 12. hétig stressz volt rendesen, de próbáltam elterelni a figyelmem. Sokat olvastam, ez nekem rengeteget segített :)

2010. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En is elvesztettem 8 hetes babamat. :( Ra fel evre lettem ismet kismama. Az elejen en is rettegtem de probaltam pozitivan hozzaallni. Azota mar megszuletett a kisfiam aki tegnap volt 5 honapos. :) Hidd el minden rendben lesz, probalj megnyugodni es elvezni a terhesseget. OLyan hamar elrepul az ido. Par honap es a kezedben foghatod a kisbabadat. Erre gondolj es legyetek nagyon boldogok. Nem lesz semmi baj! Gratulalok! :)
2010. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt missed ab.-om 9 hetesen, rá 2 hónapra terhes lettem, de bekerültem a klinikára 7 és 12 hetesen vérzéssel. Gondolhatod, amikor a 12 hetes genetikai uh megvolt rendben, azt hittem már nem lehet gond, erre másnap újra bekerültem a klinikára. De mindig bíztattak a szobatársak, hogy minden rendben lesz és igazán én is így gondoltam, hittem a nagy ijedtségek ellenére. Én ki lettem ezáltal írva és sokat is feküdtem. Most 5 hónapos múlt a gyönyörű kisfiam. Ja és a dédimama imádkozott végig értünk.

Sok szerencsét nektek és bízzál magadban!

2010. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, 9 hetesen, de csak a 12. hetes UH-n derült ki.

Most 9 hetes vagyok ismét, és nagyon-nagyon izgulok, próbálok pozitívan hozzá állni, és csak arra gondolni, h minden rendben lesz! Azokra gondolok, akik először ugyanígy jártak, de most már babájuk van!

Fel a fejjel!

2010. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén volt missedem nekem is tavaj májusban,8 hetes voltam. Egy év múlva sikerült újból a baba.

Most 8 hetes vagyok,holnap uh,úgyhogy enyhén ideges vagyok most! :(((

De mindig próbálok pozitív lenni és talána villám sem csap be 2x ugyanoda! :)))

Igazán nyugodt csak akkor leszek ha megszületik! :)

Nyugodj meg,nem lesz semmi baj!!!

:))))

2010. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hú, köszi lányok a biztatást, és jó babavárást mindenkinek:)

Próbálom elterelni a gondolatomat, hogy gyorsabban teljen ez a kritikus időszak, és bízok minden jóban és csodában!

2010. júl. 12. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én december elején vetéltem el, és áprilisban lettem újra terhes. Én is aggódtam az elején, de ahogy a 8 hetes uh.-n megláttam a picikémet a szívverésével, onnantól tudtam,h. minden okés lesz.:))

15 hkm.

2010. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 vetélésem volt. Én is nagyon féltem, de a 3. terhességemnél úgy voltam, hogy bízok a sorsban, lesz, ami lesz. Vigyáztam magamra, de élveztem minden pocakos napot. Még túl is hordtam a kicsit.

Tudom, hogy nagyon félsz, de próbálj megnyugodni, és csak arra gondolj, hogy nem lesz semmi baj! Ne stresszelj, élvezd pocakosságot.

2010. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia,tavaly februárban volt egy vetélésem,úgy éreztem itt a világ vége.Rá 2 hónapra ismét terhes lettem,kerestem egy jó dokit,és irattam fel vele Utrogestant.Én csak igy voltam megnyugodva.Már 5 hónapos a kislányom.
2010. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két missed AB-m volt.

Azóta van egy kislányom, vele Utrogestan-t, No-spa-t, MagneB6-ot, és folsavat is szedtem a terhesvitamin mellé. Persze átparáztam az első 3 hónapot. :) (aztán a többit)

Egészségesen született, gyönyörű és okos.

Most csütörtökön megyek a 12 hetes vizsgálatra a másodikkal. Mondanom se kell, hogy nagyon félek, ugye? De bizakodom.

Csak pozitívan! :)

2010. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!