Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudják a munkahelyemen...

Honnan tudják a munkahelyemen hogy terhes vagyok? Nem mondtam el senkinek

Figyelt kérdés

Csak a barátom tudja és a szüleim bennük megbízok nem mondanák el senkinek tudom.

Hasam még nincs.

Nem szoktam rosszul lenni és nem is hiányzok a munkahelyemről.


2019. júl. 31. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kb 7 hetes terhesen mondta egy koleganom, hogy te terhes vagy.. Senkinek nem mondtam es meg dokinal sem voltam. Azt mondta, hogy megvaltozott a kisugarzasom.
2019. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a férjem szúrta ki ránézésre a kolléganőjén, hogy "te Kati szerintem terhes vagy". "Ugyan már ne hülyéskedj miért lennék?" "Nem tudom csak olyan más vagy, más az arcod meg a viselkedésed..."

A csaj másnap csinált tesztet és pozitív volt :D

Szóval igenis lehet látni, ha valaki régóta van összezárva egy másik emberrel.

2019. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kitalálta az egyik kolléganőm. Azt mondta, hogy sugárzok és megváltozott az arcom. + mindig mosolyogtam. aztán elkezdtem hányni és nagyjából mindenki rájött, amikor 6-6 hetes voltam.
2019. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes. Én is el tudom képzelni, hogy olyan apróságokból jönnek rá, amire nem is gondolunk. Momdjuk ha valaki nem akar róla (még) beszélni, én nem faggatnám. Mindenesetre boldog babavárást.
2019. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Érdekesmód nekem is kitalálták a munkahelyemen, még a pozitív teszt előtt :D

Igaz, konyhán dolgoztam, és zavarni kezdett az ételszag, azt hittem, nem megy rendesen a páraelszívó...

2019. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is tudták, pedig nem mondtam senkinek. Mikor elmondtam a két közvetlen kolleganőmnek, akkor mondták, hogy sejtették, már beszélték is, csak nem mertek rákérdezni. Kérdeztem honnan vették észre, azt mondták, hogy a csípőm és a mellem nőtt meg, meg olyan "más" voltam.
2019. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!