Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, igaz 1 hónapja próbálkozunk, de most hamarabb jött meg 5 nappal. De viszont hánytam 2nappal ezelőtt. Mennyi idő még babás leszek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani. A statisztika szerint ha minden rendben van egészségügyileg mindkét félnél, akkor 25% az esély, ha pont jókor vannak együtt. tehát, ha mindig peteéréskor, akkor elméletileg 4 hónapon belül. De ez sok tényezőtől függ, stressz, lelki állapot, fizikai állapot, stb. Nekünk a 3.ban sikerült, de ismerek olyat, akinek 2 éve nem sikerül, pedig minden rendben orvosilag.
2010. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. júl. 12. 11:38
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a tüneteket figyelve, sűrűn járok pisilni nagyon,haspuffadás,hányinger...de lehet hogy képzelődöm mert annyira akarjuk:(
2010. júl. 12. 11:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi is egészségesek vagyunk mert kivizsgáltak.

Mégis a 12.hónapban sikerül a baba.

Ne figyeld magad annyira,tessék ellazulni és annál hamarabb fog jönni a baba.

Egyébként ezek tipikus pms tünetek,de épp jelezhetnek babát is.Majd utólag fogod úgy is megtudni,hogy nálad milyen tünetek mutatnak babát!

Kitartást és mielőbbi babásodást kívánok.

8 hetes km

2010. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást:)
2010. júl. 12. 12:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják egy egészséges párnál is lehet akár 6-12 hónap is a próbálkozás.....szóval lehet hogy összejön elsőre de lehet hogy sokkal később, ezt a világon senki ne fogja tudni megmondani neked.

Egy biztos: ne úgy gondolj a dologra hogy "babásodni akarsz" hanem éld az életed, legyetek együtt a pároddal és hidd el jönni fog.

Aki nem gyermeket vállalni akar hanem "babásodni" meg "babaprijektezni" azok egy idő után felhergelik magukat, mindenféle tünetet beképzelnek és minden hnapban amikor negítv a teszt ki fognak borulni...ha jókedvvelvágtok bele és nem "babásodsz" hanem szeretkeztek akkor könnyebb lesz elvielsni az esetleges sikertelen hónapokat.

2010. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A statisztikák szerint 80% 1 éven belul terherbe esik. Ezért szoktak csak 1 év után kivizsgálásokat csinálni, ha nem jott addig ossze. Nekunk 7 honapig tartott. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne gorcsolj a dologra. Jon, ha jonnie kell. A 7. honapban már nem figyeltem semmit, és akkor estem teherbe. Sok sikert.


15 hetes km

2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dettó mint az utolsó, annyit tennék hozzá, h. pont a 7. hónapban görcsöltem rá, akkor először ovuteszteltem, és bejött. Most 15 hkm. vagyok. Ha mihamarabb szeretnétek babát, ajánlom a vaterás ovuteszteket. Olcsó, és megbízható. Menzeskor megrendeltem, és ovukor már avval teszteltem, sikerrel.
2010. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy válaszolt!!!:)és jó babázást!!!
2010. júl. 12. 19:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még hogy mitől jöhetett meg hamarabb 5 nappal, ez zavar,eddig inkább késett nem hamarabb jött meg.
2010. júl. 12. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!