Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek melyik hétben...

Kismamik nektek melyik hétben kezdődött a terhességi légszomj és milyen érzés? Hogy lehet segíteni rajta? 21hkm

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a fiammal nem volt egyáltalán,pedig tul is hordtam.

most sem jelentkezett még, remélem nem is fog. 22hetes vagyok

2011. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam még nem jelentkezett, mondjuk nekem amúgy is mindenki azt mondja, még a doki meg a védőnő is, hogy lent van a hasam.

Én azt olvastam, hogy jó rá a terhes torna, amit ha csinálsz rendszeresen, akkor nyújtod a mellkas izmaidat,a hát izmokat, így nagyobb hely lesz a tüdőnek, kevésbé lesz légszomjad. Más népi praktikát nem tudok.


23 hkm

2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát ne is legyen nektek ezek után sem!

Boldog babavárást!

2011. okt. 25. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már most érzem egy kicsit, pedig csak 19 hetes vagyok. Normál állapotban nincs baj, csak pl evés után valahogy kevés a hely a tüdőmnek. Azt érzem, hogy nem tudok elég nagy levegőket venni ahhoz, hogy elég legyen. Nem fulladást érzek, csak picit kellemetlen.

Nagyon alacsony vagyok, 150 körül, szerintem emiatt lehet, kevés a hely a babának.

2011. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem, igaz, 2. baba, már a 15. hét óta van. Nagyon rossz érzés, én úgy védekezem ellene, hogy felállok, kiegyenesedek, és nagy, mély levegőket veszek. Nem mindig segít. Ez ilyen.. :S

21. hetes km

2011. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor lehetséges hogy 21 hetesen néha ezt érzem,, (első baba)

Mindenkinek kitartás és boldog babavárást!

2011. okt. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!