Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hányadik hèten kezdődöt...

Nektek hányadik hèten kezdődött a puffadás és a a szúró-húzó èrzès alhasban?

Figyelt kérdés
Én 4-5 hetes vagyok,de időközönként előjön már most.
2019. ápr. 7. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szurkálás húzás nem volt


Puffadás már ilyenkor igen

2019. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fu en nagyon szenvedtem tole. Most vagyok 14h6n és kb egy hete kezdett enyhulni. 6hetesen kezdodott és egyre csak rosszabb lett egesz multhetig


Emlekeim szerint az eslo terhessegemnel uez volt, csak tovabb tartott, szorulasom volt meg a 25-28. heten is, es utana meg jott a jo öreg gyomorsav. (most remélem nem ez lesz megint)

2019. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Szedjel magneziumot az jo a szúró húzó erzesre.

2019. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A puffadás volt az első tünetem, akkor még azt hittem, hogy rlkezdtem hízni, amiért feszültek rajtam a nadrágok.
2019. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Puffadás nálam sosem volt, se érzésre, se látványra, viszont a szurkálás úgy a 7.-8. hét környékén kezdődött és néha még most is szokott lenni, bár jóval ritkábban. Volt egy mélypont a 12. hét környékén, akkor sokszor be is görcsöltem, de ez is hamar rendeződött. Nekem állandó magnéziumszedésre nincs is szükségem, csak időszakosan szedem ha igénylem, szóval nálam ez tényleg nem vészes.

Ma töltöm a 28. hetet.

2019. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szuro-huzodo erzes mar kb. a pozitiv teszttol, a 6. hetig tartott, es a 8.-on egyszer most elojott. A 4-6. hetig szedtem mafneziumot (Magnosolv, magas mg tartalmu, jol felszivodo), de nem ereztem, hogy segitett volna, azon kivul, hogy az amugyis nagyon alacsony vernyomasom meg lentebb vitte. Amikor kiderult, hogy ettol csokkent, elhagytam, es paradox modon pont megszuntek ezek a kis gorcsok, a vernyomasom pedig jobb lett.


Puffadas kb. a 7. hettol kezdodott. Ugy nezek ki 9 hetesen, mintha mar a masodik trimeszterben jarnek...


A szurkalashoz meg: ha nincs kavezaccszeru verzes, es nem nagyon eros a gorcsoles, akkor az normalis, ha utobbi ketto van, akkor az 5. heten mar erdemes egy huvelyi uh-ra elmenni.

2019. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van, most vagyok 11h3n,de már korán kezdődött.
2019. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem szurkálás és húzó érzés van, görcsök is. Magne b6-ot szedek. Szörnyen savasodok is, és állandó diszkomfort érzetem van a gyomromban, de hányingerem nincs (még).

7 hkm.

2019. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor még nem tudtam hogy terhes vagyok már akkor puffadtam a chillis babra fogtam hogy biztos amiatt vagyok ennyire szörnyen puffadt csak kínlódtam, aztán tovább görcsöltem stb. És 6 nap késésnél teszteltem, még most is húzódik meg szúrkál és görcsök is vannak de már kezdenek múlni :) kitartást!

16 hkm

2019. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szurkáló érzés nekem is 10 hét körül, nőtt a méh még mindig szurkál 30 hetes vagyok.Puffadás is volt néha néha azt nem tudom mikor kezdődött de a 2. Trimeszterre volt jellemző inkább nálam.
2019. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!