Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit és mennyit sportoltatok...

Ti mit és mennyit sportoltatok terhesen?

Figyelt kérdés

Én most kezdem a 16. hetet. Ellipszis trénerezek, jógázom vagy sétálok. Általában heti 2-3 alkalommal 20-30 percet. Ha séta akkor több.

Ez szerintetek elég? Vagy kevés? Csatlakoztam a samsung health augusztusi kihívásához úh most a 200.000 lépes a cél a hónap végééig.

Illetve gondolkodtam meg az úszáson, csak azt macera kivitelezni melo elott/után.

Nektek mi vált be?



2019. aug. 4. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj annyit amennyi jól esik, a terhesség elején meg bírja az ember aztán a végefelé kevesebbet és kevesebbet ami normális és persze egyén függő. Én szobabicikliztem mindennap a végefelé egyre kevesebb ment. Volt nap mikor 10-15 perc és volt hogy 20-25 perc. Persze pluszban séta az is lassu tempóban és ha nem volt nagy hó.
2019. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és a nem ment, azt hogy kell elképzelni? Levegővel vagy izommal? Mert én most a tudokapacitasomon érzem, hogy már rosszabb. Nem akarom tultolni, de szeretnek fitt maradni. Azt olvastam a szülésben is segít, ha sportolsz, csak nem tudom mennyi ami esetleg már art.
2019. aug. 4. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Péntek Enikő Kismama torna 1-2re tornáztam amikor már nem voltam rosszul. Plussz rengeteg séta és nyújtások. Az esett jól.
2019. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nem ment az úgy összeségében nem esett jól amikor a hátam fájdogált, olyan nehéznek éreztem magam. Tüdővel birtam volna, nem tudom volt e olyan edzésed amikor megcsináltad mert kellett de a végén azt érezted hogy nem esett jól, nem dobódtál fel tőle.

Nekem a szülésnél nem hiszem hogy segített a sport, mert nagyon nem akartam tágulni, 40 órás volt. Persze ne képzelj el 40 órás fájdalmat hanem a magzatvíz elmenetelétől a gyerek világrajöveteleig számolva. És kaptam epiduralis érzéstelenítést. Lehet valakinél segít a sport nem tudom.

2019. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem a 14.hetet, Rubint Rékára tornázok heti 5-6 alkalommal 20-30-40 perceket, változó, hogy mikor mennyit sikerül. De nem csak a kismama tornáját csinálom, hanem a "sima" csípő-popsi-comb részeket is. Én egyébként a terhesség előtt is mindig sportoltam, igénylem is a mozgást, és az orvos is azt mondta, hogy ha jól esik, akkor nyugodtan csináljam. Csak ugye hasizmot nem lehet már csinálni. Nekem ez egyenlőre nagyon bevált, fittnek érzem magam, és eddig fél kilót híztam :)
2019. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Az elején futottam,aztán Péntek Enikő kismama tornáját csináltam,plusz rengeteg séta. Nálunk a doki az elejétől mondta,higy mozogjunk sokat,kötelező jelleggel. Mondjuk én egyébként is rengeteget mozogtam. Még szülés előtti nap es lesétáltunk 5 km-t. Hajnalban meg indultunk szülni. 8 óra alatt magától meglett,könnyű,gyors szülésem volt.
2019. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, kemény edzés után volt, hogy nem esett jól. De most kerülöm a kemény edzéseket azért. Majd figyelek rá akkor, ha ilyen lesz hogy vegyek vissza, köszönöm 😊 megnézem ezeket a tornákat is amiket írtatok. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. aug. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!