Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér-átlátszó de szagtalan...

Fehér-átlátszó de szagtalan hüvelyfolyás 29 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy ideje tapasztaltam a szokottnál jóval nagyobb mennyiségű folyást. Nincs viszketés, és szag de nyálkás( szinte gumiszerű) állagú és fehéres/néha átlátszó. Már konzultáltam a fogadott orvosommal, egy hét múlva megnéz. Csináltam több tesztet( Canestest), nem szineződött el, ergo nincs probléma. Házaséletet hanyagoljuk, első baba, nagyon félünk.:( Volt valakinek hasonló problémája? Nagyon bosszant, alig bírom kivárni a konzultációt..Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 31. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják hüvelyváladéknak.
2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg a hormonváltozásoknak tudható be a terhesség révén. Aggaszt a mennyisége:(
2019. júl. 31. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gombás tesztet csináltál, akkor csinálj egy bakteriálisra is, hogy megnyugodj.
2019. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapjáratpn is van fehérfolyásom, mióta csak az eszemet tudom. Eleinte zavart, próbáltam tenni ellene, de egy doki se tudott vele mit kezdeni. Mikor terhes lettem, megnőtt a mennyisége, méghozzá jelentősen. Az orvos azt mondta, ez alkati dolog. Semmi baj nem volt, időre, egészségesen született a lanyom
2019. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 khniki ***** válasza:
100%
Terhességkor megnő a hüvelyváladék mennyisége.
2019. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Várom a további tapasztalatokat:)
2019. júl. 31. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálam is volt minkét terhességemnél, változó mennyiségben, ha nem büdös, viszket, nem véres ne aggódj! Mondd a dokidnak, de szerintem azokból amit írtál nem lesz gond! Jó babavárást!
2019. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2019. aug. 1. 03:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elejétől van, fehéres-sárgás folyás. Van, hogy több, néha kevesebb. Minden rendben doki szerint is, alkatfüggő.
2019. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!