Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egy éve feltételezett endometriózis miatt gyógyszert szedek, a tüneteim elmúltak. Azzal jár, hogy nincs peteérésem és menstruációm, így valószínűleg teherbe sem lehet esni.


Viszont ma reggel óta a jobb bordaívem alatt pár centire olyan érzés van, mintha egy baba rugdosna. A férjem is érezte, nem beképzelem.

A hasam nem nőtt, 2 hónapja figyelek a kajára, 6 kilót fogytam és a derék és csípő méretem is csökkent.


Lehet, hogy tényleg terhes vagyok? Akkor már vagy 25-30 hetesnek kéne lennem, ha ott fent érzem, nem?


Ma veszek tesztet mindenképpen, addig is mit gondoltok?


2019. aug. 5. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hasi artériát érzetél lüktetni.
2019. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem folyamatosan érzem, hanem időnként.


Bár remélem igazad van.

2019. aug. 5. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál már terhes? Tudod milyen, amikor egy baba rúg? Ha nem, akkor ne állítsd 100%-ig, hogy olyan. Előbb tesztelj, mint ilyeneket feltételezz. Persze elképzelhető a terhesség, de én nem tartom valószínűnek.
2019. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, voltam már terhes, van két gyerekem, azért hasonlítottam a magzatmozgáshoz az érzést, mert pont olyannak érzem.


Csináltam tesztet, egyértelműen negatív lett.

2019. aug. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!