Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki 12. hét környékén?

Jár valaki 12. hét környékén?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Rosszullétek vannak még?

Én nagyon fáradékony vagyok illetve van amelyik nap jobb van amikor minden kijön.


2019. aug. 5. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap kezdem a 14.hetet. Néha még vannak rosszullétek, de már csak nagyon ritkán. Most inkább a hangulatingadozások azok, amiket nehezen viselek. A legapróbb dologtól sírni tudnék, pedig nem vagyok ilyen típus.
2019. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van kedved priviben folytatni?:)
2019. aug. 5. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írj nyugodtan :)
2019. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes ultrahang volt ma :)

3. baba, almos vagyok, de rosszul nem (szerencsere nem is voltam eddig sem), sokat kemenyedik a hasam, a mellemtol vegre tudok mozogni, korabban nagyon fajt, feszult, megnott 2 meretet. Hiztam 2 kilot, rendesen terhes pocakom kezd lenni. Nagy baba, mar picit neha kaparaszik. Meg mindig sokat pisilek, bar sokat is iszom. Nyilall picit a hasam alul, a szemeremcsontnal.

2019. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11+5 hkm vagyok, jövőhéten megyek az első genetikai vizsgálatra.

Sajna néha szédülök, pedig vérnyomás rendben, ekg viszont légzési aritmiát állapítottak meg.

Cicim néha borzasztóan fáj, néha 1-2 napra elmúlik. Kaptam egyből progeszteront, Íres vagyok, valamint 5-7 hét között barnáztam.

Görcsölés már az első nap óta van.

Sokat iszok, sokat pisilek és éhesebb vagyok, néha ezt azt megkívánok amit eddig nem. De nem híztam, tartom a súlyom eddig.

Hányás nem volt eddig és szerintem nem is lesz, émelygés néha, fogmosásnál és kellemetlen szagoknál. :)

2019. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló vagyok, aluszékonyság még mindig tart, elvileg ez elég sokáig megmarad.
2019. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!