Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » One step,8. dpo halvány pozi....

One step,8. dpo halvány pozi. Hihetek neki? Nem élem bele magam, mert bármi lehet, csak teljesen kíváncsiságból csináltam meg. Létezik hogy ilyen korán mutatja? Ovu 10_12 környékén lehetett.

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 05:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ez a teszt de en 9dpon teszteltem halvany pozitivat es most 7 hetes vagyok. Ha jol lathato halvany pozitiv es nem kell keresgelni a masodik csikot akkor jo eselyekkel indulsz. En meg 3 tesztet csinaltam a nemvartig es a nemvart napjan a masodik csik erosebb lett mint a kontroll csik
2019. márc. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratula 😊 nem kell keresni, ott van. De hihetetlen hogy ilyen korán mutatja.. Ezért nem élem bele magam. Holnap reggel predictor early vel ismétlem, ha az is pozi, akkor tényleg van valaki😊
2019. márc. 20. 06:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 11 dpo-n volt halvány, de tökéletesen látható a predictor. X-epil a nem várt napján nagyon nagyon nagyon halvány volt.
2019. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, 8. dpo délután halvány pozi One Step, másnap reggel a Predictor megerősítette. Már 2,5 hónapos a baba :)
2019. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam most, 8.dpon one step nagyon halvány de látható volt.

Aztán mivel más teszt utána nega volt, azt gondoltam, nem sikerült, de 2-3 nap múlva csak csináltam egy early predictort szépen látszott.

Az x epil viszont csak nem várt napja után 2 nappal lett látható pozitiv, előtte még extra halványnak se mondtam volna.

2019. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv infókat, gratula mindenkinek 😊
2019. márc. 20. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen es neked is gratulalok es boldog babavarast!

1es voltam

2019. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!