Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák! Létezik,...

Tapasztalt anyukák! Létezik, hogy a baba mozgása lent a méhszáj környékén iszonyat fájdalommal jár és jóslófájás-szerű görcsöt okoz?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok egyébként. Néha ahogy mozog a baba, brutálisan megfájdul a derekam és a méhszáj környéke, majd még egy pár percet görcsöl és elmúlik. Érezhetően lejjebb ment a baba, sokkal jobban kapok levegőt például. Csütörtökön megyek dokihoz, egy hete még teljesen zárt volt a méhszáj. Lehet, hogy lassan készülődik kifelé? Még maradhatna...
2019. ápr. 16. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan készülődik kifelé. Ha most jönne, az azt jelentené, hogy kész a kinti életre, nem értem, miért maradhatna. Innen már nem koraszülött babád lenne.

Amugy az, hogy leszállt a hasad, nem jelent semmit, akar benn maradhat meg tovabb is.

A vegen nekem is lenn mozgolodott es nagyon fajt, gorcsolgettrm, megis 39+6 napon bujt ki.

2019. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a koraszülöttség miatt maradhatna, tudom, hogy "készen van" :) Jövő héten lenne még egy fontos dolgunk apukával, de persze ha jönni szeretne, várjuk szeretettel :)
2019. ápr. 16. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A feje ékelődik befelé, a medence tágul, a szalagok nyúlnak... en is a 37. hétben járok es mar nem tudom néha hogy mozduljak hogy jo legyen 😀
2019. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!