Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesseg alatt strias...

Aki terhesseg alatt strias lett, a szules utan hogy alakult a hasa?

Figyelt kérdés
A strias has lehet meg valaha lapos, feszes, vagy az mar egyenlo azzal, hogy logni fog a bor akarmit csinal az ember lanya?
2019. aug. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A stria meg a kötényhas nincs összefüggésben.
2019. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Puhább lett a bőr

De nincs kötényhasam

2019. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kötényhasam. Lassan 3 hónapja szültem, nagyon szép halványak lettek a striák...persze azért látszanak (nekem a köldököm körül/alatt vannak, nem oldalt)
2019. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos lett kötényhasam és rengeteg sötétrózsaszín csíkom is, de a bőröm fokozatosan húzódik vissza, a császáros hegem felett van egy dudor még, de már nem lóg le a bőr, a csíkok meg halványodtak. 5,5 hónapja szültem. Sport, szétnyílt hasizom torna, nyirokmasszázs, diéta, rengeteg víz fogyasztás stb. Nem tudom, hogy teljesen rendbe tudom-e hozni, de igyekszem, hogy aztán a második babánál újra kezdjem😅 amúgy nem voltam se kövér, se vékony, sportos, izmos hasam volt és nagyon odafigyeltem, hogy ne hízzak sokat, végül +9 kilóval mentem szülni ebből 4 kg volt a lányom...a hasam meg combközépig lógott utána.
2019. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a köldököm körül nagyon csíkos lett a hasam- körkörösen. Mindezt úgy, hogy a terhesség alatt össz 6 kilót híztam-de hatalmas hasam lett. Utána kellett kb 1 ev, mire visszament. Aztán megint terhes lettem. Ugyanaz-6kg hizás, meg egy adag stria. Ennek 2 eve volt. Nem lett kötényhasam. A striák halványak, de megvannak. Kicsit puhább a hasam- sose lesz a régi. Hat..szebb volt 4 eve, de van ket csodaszep gyerekem-megérte :)
2019. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!