Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 10 körül lett a cukra...

Akinek 10 körül lett a cukra terhelésen utána inzulinos lett?

Figyelt kérdés
2. babával 10.6, most 10.02 lett az eredmény. Korábbi terhességnél nem kellett inzulimt kapnom, diétával rendben volt, most viszont máshova járok diabetológiara ahol azt mondták, hogy 8 felett már adnak.
2019. aug. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha diéta mellett jó lesz a cukrod, akkor úgysem tud inzulint adni, mert behipóznál.
2019. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9,3 volt. Elég volt a diéta, jók voltak az értékek, szóba sem került az inzulin.
2019. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, diéta mellett 7 alatt tudom tartani de vannak hibák, pl kenyérnél, bár már tudom melyim a megfelelő.

Kedves első, mit értesz az alatt, hogy behipóznék?

2019. aug. 9. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hipoglikémia. Inzulinnal kezelt cukorbeteg esetében kórósan alacsonyra is lemehet a vércukor, ha túladagolják az inzulint, vagy keveset eszik a beteg. Ez nagyon veszélyes állapot.
2019. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!