Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha gyógyszerrel...

Mi történik, ha gyógyszerrel sem tudják lejjebb vinni a magas vérnyomást?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolso!

En amugy normal/ alacsony vernyomasu vagyok alapjaraton(nem terhesen).

Viszont elozo terhessegemnel 20.het utan hypertonias lettem. Szedtem enis a dopegytet meg kesobb mar a betalocot is.

Nalam is toxemia volt.

2019. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Adnak meg több gyógyszert. Nem csak a dopegyt van amit terhesség alatt szedni lehet. De annak is fel lehet emelni az adagját 4x2-re. Ha sehogy nem megy le, befektetnek és kapsz infúzióban vérnyomáscsökkentőt. De akinek már most ilyen a vérnyomása, az ritkán szokott időben szülni. Általában 24.hét után megadják a tüdőérlelőt, aztán minden nap ajándék.
2019. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11! Én is úgy lettem toxemias, hogy alacsony vérnyomású voltam előtte sőt azóta is.

Én csak azért feltételezem a kérdezőről, hogy élből magas a vérnyomása, mert nagyon korán magas már neki. Inkább tűnik rárakódâsos toxémiának. Persze lehet hogy tévedek, mert még nem reagált. De remélem jól van!

2019. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 hetesen kerültem be kórházba emiatt 5 napot voltam be és betalocot írták fel 75 mg-ot. De ez a nagy meleg rögtön felviszi :/
2019. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy magas volt e, nem mértem előtte.
2019. aug. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!