Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki úgy, hogy egyik...

Volt valaki úgy, hogy egyik napról a másikra laposabbnak érezte a hasát?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, kedden még a védőnőnél jobban kidomborodott, volt szívhang és mozgás is.

Másnap hason feküdtem, olvastam kb fél órát este. Azóta máshogy érzem, tapintom ki a pocakot.

Nem fáj, nem görcsöl, nem vérzek, csak picit aggódom, hogy a hason fekvés a baj. Pedig nem éreztem, hogy nagyon nyomtam volna. Még nincs nagy hasam, éppen csak kezdett kiemelkedni a méhem a medencémből.


(Szerdán picit elcsaptam a hasamat is, azelőtt 2 napig nem volt székletem. Az is mehet, hogy a megkönnyebbült beleim nem olyan kemények?)



2019. aug. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy ez korai terhesség, hiszen még tudsz hason feküdni. Ilyenkor még nem releváns a pocakméret. Később meg majd azért nem, mert összevissza forgolódik a gyerek.
2019. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

13-14. hét. Éppen csak elkezdett látszódni, de inkább csak háton fekvéskor.


Köszönöm. :)

2019. aug. 11. 05:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva: igen, nekem volt. A 33. héten, kóros kevés magzatvíz okozta, hogy lapos lett a hasam.


Tovább olvasva a kérdést, nem hiszem hogy aggódnod kéne ha még tudsz hason feküdni.

2019. aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

12+2

Még kitapintani Id éppen csak tudom, pedig 2 napja a mozgást is érzem időnként nyugalomban éjjel.

( 2. Baba)


Kb a 25.Hétig volt hogy szemmel láthatóan kosebb/ nagyobb volt, pedig a 20. Hétig le tudtam volna, ha akarom tagadni

2019. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én 13 hetesen felhívtam a dokimat, hogy eltűnt a hasam.

Nincs semmi gond, nyugi 😊

2019. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

13 - 14 hetes voltam, amikor anyukám megjegyezte, hogy fogytam, a párom pedig hogy "Jézus, hogy beesett a hasad!". Gondolhatod..:D egyből vettünk egy szívhangfigyelot. Nem voltam annyira felpuffadva valószínű.

Nyugodj meg :)

2019. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, megnyugodtam. ;) Látom, ez nem egyedi. Fogytam is, vagyis még kb. annyi vagyok, mint indláskor.
2019. aug. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!