Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek egyik...

Van olyan, akinek egyik napról a másikra hirtelen megszűntek a terhességi tünetei még jóval a 12. hét előtt, mégis megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egész terhesség alatt vészes terhességi hányásom volt, másfél hetente 2 nap szünettel, aztán kezdődött újra az egész napos hányás.
2018. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a 10. hétig rosszul voltam azóta semmi. 19 hetesek vagyunk makk egészséges a pici.
2018. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10. hét előtt pár nappal hirtelen jobban lettem. Előtte egész nap intenzív hányinger, hányás, vért hánytam konkrétan, annyira szétmarta a sav a nyelőcsövemet, borzasztó volt minden ébren töltött perc. Aztán egyszercsak elmúlt. Én is megijedtem, de semmi gond nem volt, 10 hetesen uh-n ott ugrált a kisfiam :)
2018. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8.héten elmúlt minden. Köszönjük jól van mindenki így a 29.hétben! :)
2018. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetes korig tünetem se volt, akkor kezdtem hányni stb.
2018. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem két hete alábbhagyott minden, pár napja épp nagy boldogan kijelentettem, hogy na, úgy néz ki ennyivel megúsztam, erre másnap reggel kezdődött minden elölről...:P:D Egyébként önmagában a kellemetlen tünetek megszűnése/alábbhagyása még nem feltétlenül jelent bajt.

12 hkm

2018. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Harmadik terhességem, az elsőnél egyáltalán nem volt tünetem,a másodiknál a 12. hétig volt, de ez a harmadik megtréfált, mert a 6. héttől volt, és most a 8.-ban elmúlt hirtelen minden, ezért megijedtem.
2018. dec. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!