Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés müvi befejezés...

Cili0306 kérdése:

Spontán vetélés müvi befejezése?! Valaki volt igy?!

Figyelt kérdés
Holnapra van idöpontom mütétre. Pénteken itthon elvetéltem. Ma az orvos nem tudta eldönteni,hogy kell-e tágitás vagy sem. Majd reggel még megvizsgál. Van itt vki,aki igy járt és nem volt tágitás?!
2019. aug. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2016 ban vetéltem,még csak 6 hetes voltam.Erős Vérzéssel vitt be a mentő,aznap este megműtöttek.Nem volt tágítás.Te hány hetes vagy?
2019. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

10 hetes voltam. Sok olyat olvastam,aki nem szült még,de spontán vetélése volt,igy nem kellett tágitás, másnak meg igen. Ez akkor orvostol függ? Ettöl félek most a legjobban...

Sajnálom,ami veled történt :(

2019. aug. 12. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!Három vetélésem volt de csak 1x műtöttek.Hála Istennek most 17 hetes vagyok.Nem tudom hogy működik ez. :( Részvétem neked és további sok sikert. :)
2019. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességem vetéléssel végződött. 7 hetes volt. Pénteken elkezdtem vérezni, megvizsgáltak, nem volt szívhang, hazaküldtek és hétfőre adtak időpontot a műtétre. Engem akkor nem tágítottak.
2019. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

3-as gratulálok a picihez! Minden jót kivánok.

2019. aug. 13. 05:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt tágítás,de messze nem volt olyan fájdalmas,mint mondták. Kedves,tündéri doktornö csinálta. Most várom a mütétet!
2019. aug. 13. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!Gyógyulást neked!
2019. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez a szövettani papiron: terhességre jellemzö szöveti elváltozást nem észleltem?!
2019. aug. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!