Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben volt...

Első trimeszterben volt valaki magasabb hegyen?

Figyelt kérdés
Ausztriába megyünk a férjem gyerekeivel és 600 m-ről mennénk föl 1350-re gondolás felvonóval. 2000 m fölé tudom, hogy nem ajánlott menni. Valaki volt már így?

2019. aug. 12. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha 2000m fölé nem ajánlott menni te meg 1350-re mész akkor mi a probléma? Nem, nem volt még senki igy, te leszel az első a világtörténelemben.
2019. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A laza 750 m-es szintemelkedés egyszerre, viszonylag rövid időn belül, ez aggaszt. Lombik baba, így lehet több mindenért aggódok, mint kéne... De köszönöm a lekezelő hangnemet.
2019. aug. 12. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi Tenerifén voltunk a Teidén, 3200 m-ig mentünk fel. Semmi gond nem volt, igaz, nem maradtunk sokáig. És még akkor nem is tudtam, hogy babát várok :)

15hkm

2019. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 3000 m felett voltunk, nem tudtam még a babáról. Felvonóval mentünk, ahogy ti is. Nem volt semmi gond.
2019. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg akinek a 9-12. hét között volt ilyen tapasztalata, amikor a terhesség már előre haladottabb, és már kialakult a köldökzsinór kapcsolat?
2019. aug. 13. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2. Fiammal voltam kb. 10 hetes várandós, mikor egy hétig turaztunk a Magas-Tatraban. 2000 méter felett is jártam, a szintkülönbség is több volt jóval az általad említettnel, igaz nem felvonoval hanem önerőből tettem meg. Semmi baja a fiamnak.
2019. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia én most voltam de a második trimeszterben. Amúgy kb 50.jére ültem felvonóban szóval nem volt újdonság. 2300m re mentünk de én fent nem éreztem jól magam bár amúgy is rosszul voltam mindig abban az időben.Igy én azzal kötöttem össze !

A lényeg ha út közben rosszul leszel te ( de gyerekekre is vonatkozik) akkor azonnal le kell jönni. Legyen az nehéz légzés ájulás vérnyomás leesése, beszédképtelenség. Legyen nálad víz előtte igyál sokat! De ez a magasság amúgy semmi! Nem lesz bajotok!😊 de tapasztalatból mondom ha alapjáraton meg rosszulleteid vannak ettől még rosszabbul leszel . Amúgy most jut eszembe egyik barátnőm is velünk volt kb 12hetes lehetett es neki semmi baja nem volt.

2019. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2019. aug. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!