Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nappal és éjszaka haskeményedé...

Nappal és éjszaka haskeményedés enyhe gorcsel pár napja. Tegnap ota egeszen lent baloldalt a pocimnal szuro fajdalom. Néha annyira erős hogy mozdulni se tudok. Mitol lehet? 36 hetes 2 napos kismama

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nálam ugyan ez volt ennyi idősen most voltam orvosnál egy héttel később. És a mehnyak eltűnt és egy ujjnyira nyitva vagyok a ctg meg erős fajast mutat ami nekem enyhe görcs. Most itthon várom hogy beinduljon mert a doki szerint már csak napok órák vannak. Kicsit felek is hogy nem fogom felismerni amikor már menni kell.😂

Úgyhogy szerintem tagulsz😊

38hetes km

2019. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és nekem a szuro fájdalom olyan volt mint mikor futsz és szúr az oldalad mellette meg mintha gyomorrontast is kaptam volna... nagyon érdekes érzés volt de én is nagyon szenvedtem

(1es)

2019. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinal.zart mehszáj megtartott cervix. Mehtevékenység 40 es volt.. A baboja vár még :) odalent mar ugy faj mintha tagulnek ..
2019. aug. 15. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak nyom valami ideget a kis buksija. Nekem 80-120 között volt a fajas és dokim szerint ez gyenge ezzel nem tudok meg szülni de 60 tol fajasnak számít. 🤔
2019. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!