Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb magnézium...

Melyik a jobb magnézium haskeményedés esetén?

Figyelt kérdés

33. Hétben vagyok és jelenleg magnerotot szedek viszont napi 6 db az atlagos mennyiség amit beveszek.


[link]


Ez jobb?


Josló fájások mostanában jelentkeznek , keményedéssel.



2019. márc. 19. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ezt a kettőt dícséri, ami a képen van... Magnerot nekem semmire se jó akármennyit veszek be, a Magnosolvot még nem próbáltam.

De nekem a Béres magnézium komplex jött be legjobban.

2019. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom a Sanofis MagneB6-ot javasolta, hogy szedjem.
2019. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor valaki kiszámolta, hogy egy Magnosolv 11x annyi magnéziumot tartalmaz, mint 4 (úgy emlékszem, de lehet hogy 6) szem Magnerot. Én a kettőt szedem felváltva. A Magnosolv nagyon jó, egy lórúgás, ha hirtelen kell a hatás. A Magnerot nekem inkább megelőzésre jobb. Nekem a kettőt együtt ajánlotta a doki.
2019. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Eddig Magnosolv és citrici vegyesen. A Magnosolv elfogyott tegnap, ma a citrici semmit sem ért, pedig hatot legalább bevettem.


Volt itthon Lenkei magnezium, kaptuk valakitől hónapokkal ezelőtt. Egyáltalán nem gorcsolok!!! Pedig eddig egy kicsi gorcs kenenyedes mindig volt.


Úgyhogy holnap is ebből veszek be, ha bevallik veszek meg.

2019. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

6 db -ot rendszeresen :O 500 mg-os, ami naponta 3000 mg. Nem sok egy kicsit? Inkább orvostól kérdezd meg mennyi lehet a max szerintem. Nekem csak az a gondom, ha a lábam görcsöl, ami nem jön elő ha beveszem a napi egyet.

Egyébként a vas és a magnézium egyszerre történő bevétele gátolja egymás felszívódását

2019. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a magnosolvtol brutális hasmenésem lett pedig napi 1 tasakot vettem csak be. Nekem a magnesium citrit vált be.
2019. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:

A Magnosolv annyiban jobb, hogy egyszerre sok magnéziumot tudsz felvenni belőle.

(De mivel vannak egyéni különbségek emberek között, lehet hogy a benne található vegyület neked pont kevésbé működik. Bár erre inkább magnézium-laktát (pl. MagneB6, GAL) esetében van inkább esély, mert ezt a laktát formát van, aki nem tudja annyira hasznosítani.)

#3 A Magnosolv 10× annyi magnéziumot tartalmaz, mint 1 db Magnerot tabletta. (365 mg >> 36,3 mg)

#5 A Magnerotban nem 500 mg tiszta magnézium van, hanem 500 mg magnézium-orotát, aminek csak kb. 7%-a a tiszta magnézium. Tehát nem sok a 3000 mg magnézium-orotát, mert az csak 145 mg tiszta magnéziumot jelent.

#6 A Magnosolv és a Magnesii citrici (ha erre gondolsz) ugyanazzal a magnéziumvegyülettel dolgozik, csak azért nem okoz a citrici is hasmenést, mert hatodannyi magnézium sincs egy tablettában (57 mg). Egyébként a nagy dózisú magnézium is csak az elején okoz hasmenést, a szervezet nagyon könnyen hozzászokik. De ez a kellemetlenség is elkerülhető úgy, hogy két részletben fogyasztasz el egy tasak Magnosolvot. Ha 3-4 napig így szeded, utána már egy tasak sem okoz hasmenést.

2019. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!