Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szült huvelyi úton es...

Aki szült huvelyi úton es császármetszéssel is leírná hogy melyik volt a “jobb”?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mindkettönek van elönye meg hátránya is.

"Élményként" a hüvelyi jobb, ott át tudod élni, hogy tényleg akkor és ott teszel valamit és a baba megszületik.

A császárnál az orvos szedi ki, te meg csak fekszel minden ténykedés nélkül.

Emellett (ha nincs ellene orvosi indok), a babábak a természetes szülés a kíméletesebb és egészségesebb, a császárnál vannak mellékhatások.

Ennek ellenére, ha szükséges, a császár sem elítélendö.

Nekem 1. császár 2. hüvelyi 3. császár volt.

2019. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Minden szempontból a természetes szüléseim voltak a jobbak. 1. császár, 2-3-4. vabc 😊
2019. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Vbac*
2019. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
3 spontán szülésem volt a 4. Császár utóbbi álmomba se jöjjön elő! Iszonyatos fájdalmak hosszú napokon át! Az a tehetetlenség! Amikor az ágyból sem tudsz felkelni mert szétvágták a hasad és fél óra amire lemászol közben ordítani tudnál rettenetes volt
2019. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
1 sima, egy császár. Inkább császár! Nekem a 10 órás vajúdás végtelennek tűnt, azt hittem meghalok annyira fájt, többször össze hánytam magam a fájdalomtól, majd 4 doki nyomta húzta ki a gyereket. Soha többet. A császárra reggel 6-ra mentem, fél óra alatt megvolt a baba. 0 fájdalom.
2019. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Első természetes szülésem utàn pokolnak éltem meg a csàszàrt. Lehet, hogy ha fordítva lett volna nem lett volna ilyen rossz. Természetes utàn két óràval a zuhanyoztam, a szoptatás is rögtön ment. Csàszàr utàn mozdulni nem bírtam, szét akart szakadni a fejem, a kicsit sem tudtam egyedül ellàtni. Ràadàsul besàrgult és a tejem sem akart beindulni. Nekem a hüvelyi szàzszor könnyebb volt
2019. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első programcsászár farfekvés miatt, második hüvelyi. Mindegyik fáj, az első utána, a második előtte. A császárnál a heg húzódott utána, a hüvelyinél ülni nem tudtam. A császár nagyműtétnek számít, veszélyesebb. Nem tudnék dönteni, most a 3.-kal hülvelyire készülök(befordult szépen, remélem így marad), de nem esek kétségbe, ha császár lesz.
2019. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!