Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszomyatos combto, huvelyi...

Iszomyatos combto, huvelyi fajdalom?

Figyelt kérdés

Mar kb 2 hete nagyon faj , es most mar egyre jobban tegnap este menni se birtam tyuk lepesbe se , emelni se tudtm a labamat..

Esetleg valaki jart mar igy ? Szules lesz vagy nemtudom..

Mar a babuci behelyezkedet


33+3 hkm



2018. júl. 12. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 25 és 30 hetes korom között volt ilyen, aztán helyrejött és 41 hetesen vígan lépcsőztem fel a hatodikra nst-re minden nap. 😄
2018. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt elmúlik szülés után. Nekem kattogott is a lábam és volt,hogy kézzel fogtam a lában amikor befeküdtem az ágyba. 😆 Így utólag röhejesen nézhettem ki. Kitartás nem sok van hátra.
2018. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héten jött és 5hetig tartott. Én is azt hittem megszulok,de nem. Kiderült,hogy ideget nyomott a baba. Amilyen hirtelen jött,úgy el is múlt.Nekem is emelnem kellett a lábam,az autóba is úgy tudtam csak beülni. Vezetni már tudtam.De a menés, az valami katasztrófa volt.
2018. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi csajok megnyugodta, 😀 meh persze en is osszehuzott labbal fekszek haha

Ment a zold kozecske 😘

2018. júl. 12. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt es egy ideget nyomott a baba. Amint kimoccan onnan elfog mulni😊
2018. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!