Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák akik nem...

Terhes kismamák akik nem tudnak dolgoznak már, hogy telik a napotok, milyen tevékenységgel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

Már nem dolgozok egészségügyi okokból és kezdek bekattanni. A párom este jön haza és semmihez sincs kedve munka után. Max megnézünk egy filmet és be vágja a szunyát.

Barátaim ismerőseim nem nagyon vannak, aki van az is folyton jön megy, dolgozik, gyerek stb. Ha fel is hivok valakit mindig olyan érzésem van hogy rosszkor zavarom őket.

A lakást puccba vágom minden nap, főzök, mosok, baba holmit elő készítem, olvasgatok, de Kb ennyi. Meg Öl az unalom egész nap, már kezdek be depizni



2019. aug. 14. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nyelvtanulas? Hobbi? Varras? Kotes? Himzes? Festes? Rajzolas? Enekles? Kismama torna? foses/sutes uj izgalmasabb receptekkel?

Akar valami otthonrol vegezheto munka?

2019. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Jogsi, új hobbi, tanulás, uj szakma, varras, kötés, olvasás, setálás, filmnézés.
2019. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én rejtvényt fejtettem, aztán amikor már rutinból csináltam, olvastam. Ha azt meg untam akkor egy sorozatot megnéztem.abban mindig történik valami :D Én sem találtam semmi olyant ami hosszabb időre lekötött volna.lehet a stressz volt ami inkább befeszkelte magát az agyamba, amiatt. Főleg amikor ágynyugalomra voltam ítélve.az a pokol bugyra volt. Én amikor azt éreztem mint te h bedepizek, szóltam egy barátnőmnek. Ha havi egyszer 1 órára tudtok találkozni. Az már szerintem hatalmas segítség a lelkednek.:) és használd ki magadra az időt. Kozmetikus, fodrász. Jó dolgok ezek is.kitartast!!:)
2019. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én keresztszemes hímzést készítettem a babának. Olyat, amin rajta vannak a születési adatai (nyilván ezt csak utána tudod ráhímezni), szép kis mintája van, kisállatok körben, nagyon aranyos. Engem jól kikapcsolt, illetve ha kifogyott egy szín, jókat sétáltam a kézimunkaboltba. Illetve takarót is kötöttem neki. Én alapvetően is szeretek így szöszmötölni aprólékos dolgokkal, és ebbe is totál belefeledkeztem. Csak ajánlom :)
2019. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi akkor újítottunk fel, lakberendezés, konyhatervezgetés, ilyesmik kötöttek le akkor. Babagondozásról, gyereknevelésről olvasgattam könyveket, online próbáltam szülésre felkészülni. Tornáztam, sorozatot néztem. Fodrászhoz, kozmetikushoz mentem. És sokat aludtam.
2019. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
De ráér mindenki basszus. Én kötnék meg olvasnék, ha lehetne.
2019. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Torna, sorozat, séta, takaró kötés, olvasás, főzés végre úgy, hogy élvezem :)
2019. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor az elsőt vártam hímeztem, kötöttem, varrtam, illetve költöztünk, szóval kisebb bútorokat is összeraktam (íróasztal, kiskomód, éjjeli szekrény, székek, konyhaasztal, stb). A többit várva a nagyokkal voltam elfoglalva.
2019. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi épp felújítjuk a házat, regeteg mindent kellene rendbe tenni, de nemlehet még, mivel semmi sincs befejezve. Én meg fekszek a széttúrt házban, és nemtudok semmit kitakarítani, elpakolni.

Elkezdtem selyemvirág csokrokat gyártani, amit eladok, ha valaki szeretne az ismerőseim közül. Egyelőre ez még leköt.

2019. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Énis itthon vagyok 1 hónapja kb, én is teszek veszek takarítok de általában unalmasak a napjaim:)

Esetleg ha van kedved írj privit beszélgessünk:)

2019. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!