Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetben jarok ikrekkel. Az...

Brigii84 kérdése:

20 hetben jarok ikrekkel. Az egyik baba meretei: AC/143.4mm Hc/ 164.4mm Fl/28,2 mm Genetikai ultrahangra kuldtek a rovid combcsont miatt. Volt valakinek problemaja ezzel a merettel?

Figyelt kérdés

A nagyobb baba meretei rendben vannak.

Igy most nagyon ramijesztettek. Koszonom ha segitesz


2019. aug. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Közös lepényen osztoznak? Csak a combcsont méret tér el?

18-20 hetesen alapból genetikai uh-t csinálnak. Hova küldtek tovább?

2019. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 placenta van. 2 peteju ikrek, fuu lany.

Igen genetikai uh volt.. most kell mennem 1 masik dokihoz.aki szimten uh-t fog csinalni. Angliaban elek.. es ezert is kerdezem hogy mik lehetnek az ertekek otthon.

Ugy nez ki hogy a fiu 20 hetes a lany 19 hetes meretekkel rendelkezik. Az elejetol kezdve van elteres. De a combcsont miatt kell mennem kizarolag..

2019. aug. 14. 20:23
 3/5 anonim válasza:
Szia!Bár nekem nem nem ikreim vannak de a kisfiamnak a combcsontja mindig kisebb volt az átlagnál.Nem kórosan kicsi se kisebb volt.Aztan utána a haskorfogata is kisebbnek látták.Mad majdnem megőrültem,hogy valami baj van.35.héttől hetente jártam uh rá ahol a méhlepény és a koldokzsinor állapotát neztem.Szerencsere semmi baj nem lett.1 hete megszületett a kisfiam 53cm 3453g.Teljesen formás baba
2019. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat. Gratulalok a picihez😊. Voltam ellenorzesen.. itt nem talaltak semmit. Megyek magyarorszagra ott is elmegyek azert, de bizom benne h noncs gond...

Sztem atlag alatt leszunk vegig a combival.

De ha szepen megkerlek es van idod megnezned nekem a mereteket kb ebben a korban...mekkorak voltatok???

Amugy szep nagy baby lett.. koszonom😊😊

2019. aug. 17. 03:21
 5/5 anonim válasza:

Bocsi,hogy csak most írok.

Bip 4,8cm

Thq 4,4

Femur 3,2

Fro 5,9

Én is külföldön elek,Németországban.Itt egy kicsit másképp van a terhesgondozás mint otthon.Azota voltál dokinal?Ha gondolod írhatsz privát üzenetet és -beszélgethetünk 😊

2019. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!