Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enikő, Emília, Eliza, Villő...

Enikő, Emília, Eliza, Villő vagy Ilona?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik a legjobban, melyik kevésbé?

A vezetéknév Miskolczy :)



2019. aug. 15. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Enikőre még egy szavazat. Enci becenév nagyon aranyos.

Csak úgy mint Emese- Mesi. Nekünk ez lesz.

2019. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Miskolczy Eliza a legszebb név ezek közül. Engem Enikőnek hívnak, és gyűlölöm a nevem. A gyerekek (néha felnőttek is) nagyon szeretnek viccelődni, hogy :"na mivan enni kő'?", meg "egyél, mert enni kő'!". Én emiatt döntenék az Eliza mellett, de ez a szülől döntése. Sok boldogságot a picihez!
2019. aug. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Eliza plusz egy szavazat.
2019. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 pontuwuowo válasza:
Hello,tudom hogy elkéstem,de szerettem volna még ide írni ezt az érdeklődőknek. Az én nevem Enikő,és nem szeretem. Egyrészt az "enni kő" miatt (utolsó előtti válaszolóval együtt érzek D:) és amúgy,én nem annyira szeretem a magyar neveket. Igazából azt kívánom,hogy bárcsak egy angolt beszélő országban születtem volna. Az Amber,a Chloe,Max olyan szép nevek.
2020. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ilona.
2020. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#12 & #14


Akkor már én is leírom a véleményemet. Én férfi vagyok, és a szerelmemet Enikőnek hívják. Én nagyon szeretem ezt a nevet, nekem borzasztóan tetszik. A hangzása is, gyengéd, dallamos; az is, hogy magyar név, de azért külföldiek számára sem kimondhatatlan; kicsit régies, de azért nem annyira. A becézései: Eni, Enci aranyosak és egyszerűek. Ez a bugyuta csúfolódás, amit említetek mindketten, meg magamtól eszembe sem jutott volna, pedig pár százezerszer, vagy inkább milliószor már biztosan kimondtam, higgyétek el. De hallani sem nagyon hallottam senkitől eddig szerintem.

2020. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!