Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hol volt 4d ultrahangon?

Ki hol volt 4d ultrahangon?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik város? Én Debrecenben voltam a Szent Anna utcai rendelőben mindkét gyermekemmel.
2019. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2019. aug. 17. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Czeizel intézetben. Kifogástalan, gyors, pontos, a lehető legmodernebb gépekkel és kiváló szaktudású szonográfusokkal.
2019. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En az istenhegyin voltam, a szonografus holgy egy tunder, csak o van egyedul, mi 3x is voltunk, nem bantuk meg, szuper elmeny volt:) Az idopont foglalas is egesz gyors. A gepeik nagyon jok, a kepek is nagyon jok lettek, jo minoseguek, es keresre az egesz felvetelt atirjak pendrive-ra vagy dvd-re :)
2019. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi majd csak megyunk!Az oktogonhoz.
2019. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hepinet, Kleopátra ház. Kifogástalan.
2019. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Örs vezér tere. Nagyon jó tapasztalatunk volt velük.
2019. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Genetikai Uh-n voltam a 12. hétben a Hepinetnél. Sajna nekem csalódás volt, ugyanis a DVD amit adtak, nincs rajta hang, így a baba szívhangját sem hallani.

Végülis azért mentem oda, mert nem volt mád lehetőségem és az egyik legolcsóbb vizsgálat kombinált teszttel.

Természetesen a nemét nem látta, pedig sokan azt mondjàk hogy 4d-n egy tapasztalt szonográfus meg tudja állapítani.

A képek úgy ahogy jól sikerültek, van egy pár ami nagyon tetszik. Kaptunk ajándékba 1 db fotót is nyomtatva. Valamint attól függetlenül nagyon kedvesek voltak.


Mi most A Csoda Bent UH Stúdiót néztük ki. Ez Zuglóban található és egy kedves ismerős járt itt. Láttam a fotóit is és nagyon tetszettek a képek. Felvettem email-en a kapcsolatot velük, minden kérdésemre azonnal válaszoltak.

2019. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!