Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 hetes terhes vagyok....

Kb.4 hetes terhes vagyok. Elvetélhetek ha emelgetem a 20 kg-os fiamat? Persze nem sürün, de még csak két éves és igényli hogy néha felvegyem

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és ugy ved az öledbe.

Sztem ne állj fel vele mert jobb félni mint megilyedni.

2010. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van az előzőnek. Ültesd ölbe, ne emelgess! Tilos!

Gondolj bele, hogy mi lenne, ha emiatt baj történne!

2010. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 14kg és 19 hós,nemrég szültem a kislányom aki 4500gr volt,tehát nem volt kis hasam.....

A kisfiam igényelte hogy felvegyem,hiába szóltak rám a szülők,s aférjem.

Persze nem estem túlzásba,rászoktattam,hogy odafut hozzám széttárt karokkal,és úgy öleljük egymást,odabújik,és tartja a nyakát hogy adjak rá puszit....

Az a lényeg ha emeled is rövid időre,és nagyon ritkán amennyire csak tudod nehogy gond legyen....

Inkább ülj le,és másszon fel hozzád az ágyra,és úgy ölelgesd,szeretgesd....

Sok sikert,és könnyű szülést,jó egészséget!!

2010. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Át tudod őt szoktatni,leülsz mellé a földre,átöleled,öledbe veszed,szeretgeted...emelgetés nélkül is tudni fogja hogy szereted.Ráadásul meg is érti,mert a barátnőm kislánya is 2 éves és ő is megérti hogy nem emelhetem mert baba van a pocakban.Az én lányom még csak egy éves és 10 kg,de az ő emelgetését is minimalizálom,pedig nem könnyű mert ugye most tanul járni,de eddig nem volt gond. 29 h.km
2010. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 kg-os a fiad?? Tejóég :) Az enyém 2 éves 8 hónapos és 14.5 kg és nem kicsi.. :)

34 hetes terhesen a lehető legkevesebbet emelem, inkább a földön játszunk.

2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen 20kg. Nem dagi, csak formás kis masszív. Nagy gyerek, az apja is nagy termet. Megpróbálom minél kevesebbet emelni.
2010. júl. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!