Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen bele nyilal néha a...

17 hetesen bele nyilal néha a méhszajamba, vagy a hüvelyembe. Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Valamint kicsit bővebb,néha nyálkás folyásom van, mint peteéréskor volt.
2019. aug. 18. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg, ha nem vagy biztos abban, hogysemmi baj nincs. A nyilallás utalhat fertőzésre, vagy nyúló szalagokra, vagy csak a baba ideget nyom. Nagyon sok dolog lehet, egy kenetvétel pedig semmi.
2019. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez előfordul. Két dolog lehet :

1)nyúlnak a szalagok azért érzed

2) (nálam ez volt mert mert így a 21.hetre erősödött) a baba rúg egyet arra - - én pl kívül sokkal ritkábban érzem ha rúg, belül szoktam inkább


Folyás is normális

2019. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napi 1-2 alkalommal érzem, de megijeszt.
2019. aug. 18. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj, én 20 hetes vagyok és még most is van. A baba miatt mostmár egyre gyakrabban, mert ott rúg általában.
2019. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!