Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire felelős döntés ez a...

Mennyire felelős döntés ez a terhesség?

Figyelt kérdés

adott egy 31 éves nő, 3 gyerekkel, legnagyobb 7 éves, legkisebb 1.


most megint terhes a 4. gyerekkel.


2. és 3. gyerek császárral született, a 3. gyerek után szétment a hasfala, jelenleg nem emelhet 2 kg-nál többet.


most megint terhes.



2019. aug. 20. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal beszéld meg.
2019. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 2kg-t ki mondta? Gyakorlatilag az újszülött gyermeked sem foghatnád meg? Vagy két zacskó lisztet? Ez azért erős.

Az egy éves gyermeked egyáltalán nem emeled?


Ahogy írták előttem, az orvossal kellene megbeszélni, hogy milyen kockázata van egy negyedik terhességnek.

2019. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%

Honnan tudjátok mikor történt ez.


Kérdező, ezt mi itt nem tudjuk megmondani.


Mind mások vagyunk. Szerintem havi 1,5-2 millió nettó alatt eleve felelőtlenség 4 gyerek. Sőt, 6 szobás ház nélkül is.

37 évesen tuti nem szülnék, fel is kell nevelni, stb. Viszont ezek az én elveim. Azt te tudod, hogy neked mi fér bele.


Szerintem az egészségi állapot mellett vizsgáld meg az anyagi helyzetet, a mentális teherbiro képességed, a többi gyereket, meg persze a férjed.

2019. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Az 1 éves gyereked eddig hogy emelgetted, ha 2 kg a limit?

Nekem az első után szétment, természetesen emeltem utána is, de ésszel. Nem hasból.

Egyébként meg ha nem akarsz gyereket, mondd azt, de ezek láma indokok. Ha nem akarsz, nem kell hülyeségekkel takarózni. Épp elég indok, hogy nem akarsz.

Ha viszont akarsz, ezek nem ellenérvek.

2019. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos majd megmondja.
2019. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a terhes nővel, mitörtétn azotaM
2021. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!