Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a bölcseségfogam...

Nagyon fáj a bölcseségfogam mit vehetnék be? . A tegnap voltam fogaszaton de nem csináltak semmit azon kívül hogy le szedték a fogkővet a többi fogkról

Figyelt kérdés
13 hetes vàrandos vagyok és nem is segítettek a fogászaton hogy mit vehetnék be ,hogy egy kicsit szünjőn a fájdalom?
2019. aug. 21. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Panadolt, Algopyrint szedhetsz terhesen is.Meg keress egy fogorvost aki ellát ,mert ha gyulladás van gondot okozhat a babának.
2019. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Milyen fogászaton voltál? Bölcsességfoggal csak szájsebészek foglalkoznak. Sajnos eléggé gyér terhesen a lehetőség. Paracetamolt lehet szedni, de az egy bölcsességfog esetében kb. halottnak a csók kategória. Az Algopyrinről a vélemény megoszlik. Mindenképpen menj el másik fogorvoshoz. Addig meg maradnak a házi praktikák.
2019. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Panadolt de sajnos egy fogfájásnál akár a hátad mögé is dobálhatod. Amúgy a helyedben vissza mennék. Mivel indokolták, hogy nem látnak el? Egy gyulladás veszélyes a magzatra.
2019. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
mondd, hogy nem Mo-n élsz... azért aug. 20-án fogkövet leszedetni elég durva.
2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igen itt élek Magyarországon ! Ügyeletre voltam a Ferenciek terén . Azzal indokolta a doktornő ,hogy nem tudnak rögent csinálni és nem látják hol futnak az idegek és nem is látja hogy gyulladt lenne ma megyek genetikai vizsgálatra és holnap el megyek másik fogászatra
2019. aug. 21. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy magán fogorvost. Igen, az idegek miatt nem biztos hogy hozzá mernek nyúlni, de egy hozzáértő megmondja. Ügyeleten mészárszék van, az szörnyű. Nincs korábbi röntgened arról a fogról vagy panoráma röntgen??? Sajnos már tapasztaltam, hogy milyen egy gyulladt fog terhesen, erre mondta a nőgyógyászom, hogy nem közben kellene kötelezővé tenni a fogorvosi vizsgálatot, hanem előtte. Most így csináltam, amikor terveztük a babát, akkor röntgen, és mindent egyből kezeltek. Így ha most gond van (múlthéten volt foghúzásom, 30hetesen) meg tudják nézni a korábbi röntgent.
2019. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!