Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztetek valami szokatlant...

Ti éreztetek valami szokatlant pozitív teszt előtt, amiből már sejtettétek a terhességet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hőhullámok,mell fájdalom, gyakori fejfájás, és az átlagos testhőm 37.1 lett és még meg nem szültem ennyi volt.
2019. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés lett gyanús, az nekem menstruáció előtt nem szokott lenni.
2019. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát mi már próbálkoztunk egy ideje és mindig csalódás volt amikor megjött a mensi

aztán idén Húsvétkor késett kèt napja. Mondom nem èlem bele magam mert igazából nem èreztem semmi különöset. Egy picit szurkált a petefészeknèl de gondoltam ez a mensi előjele

Aztán nem jött meg további napig se, megcsináltam a tesztet és hopp pozitív :)

2019. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat nagy mellfeszűllés, nekem mensi napján vagy előtte egy nappal elmúlik nem hogy nem akart elmúlni már azt hittem lefog szakadni egyszer mintha 10 kg-val nehezebb lett volna
2019. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, és mivel pms tüneteim voltak, azt gondoltam, meg fog jönni. Talán csak annyi volt szokatlan, hogy nem voltam "idegbeteg", mint máskor menzesz előtt.
2019. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lombikos baba, semmilyen tünetem nem volt egészen a pozitív vérvétel előtti hajnalig (ez a megtermékenyítés után 19 nappal volt, tehát olyan 4,5 hetesen), akkor olyan hőhullám és rosszullét, hogy én, az örök fázós, kinyittattam az összes ablakot és ajtót, hogy járjon a levegő, különben "elájulok"... Ekkor ezt nem kapcsoltam össze, ráfogtam a kapott hormonokra :D Esetleg még az utalhatott rá, hogy az azt megelőző napokban felébredtem hajnalban, hogy ki kell mennem a mosdóba. De más nem volt :)
2019. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is lombik volt; FET. Az első 3 napban éreztem szurkálásokat a méhemnél, tegnap nap közben többször, hosszabb időre begörcsöltem, de mára (FET+7) elmúlt minden alhasi érzés. Mellfeszülés nem is volt.
2019. aug. 22. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés, de másmilyen érzés volt, mint mensi előtt. És az volt a furcsa, hogy csak a jobb mellem volt nagyon súlyos, érzékeny, a bal nem :)

Aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy elmúlt a mellfájdalom, na mondom, meg fog jönni. De másnap visszatért a fájdalom, itt már gyanús volt...

Ezen kívül nem esett olyan jól az étel mint általában szokott, + volt néhány komolyabb megszédülésem is illetve olyan mintha kicsit megfáztam volna.

Na mondom, itt lesz valami, de nem mertem magam elbízni mert volt már csalódás bőven.

Nemvárt napján délután csináltam egy tesztet, éppen hogy ráment a vizelet máris brutál erős két csík rajzolódott ki :)


3. baba lesz amúgy, az első kettőnél nem emlékszem már, hogy milyen volt.(8 és 7 évesek)

2019. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat fáradtság, ki tudtam volna aludni a krumplit a földből :)
2019. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!