Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételre kinek kell adni...

Vérvételre kinek kell adni beutalót (12.16. és 24. hetire). Háziorvos vagy nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Mindkettőnél kérdeztem,többször, de napok óta nincs beutalóm, mert egymásra mutogatnak.Kinek van igaza?
2019. aug. 22. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magán nőgyógyász csinálta a vérvételt.Egyébként nögyógyász adja a beutalót szerintem.De 16.héten nincs vérvétel.Neked az miért kell?
2019. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos töltötte ki a kiskönyvben a beutaló részt. Azt mondta ez az egy kell mindenhova.
2019. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a körzeti nőgyógyász adta a beutalókat, háziorvos nem is látott. Ekg-ra se hozzá kellett menni, ahogy táppénzre se ő vett a végén.
2019. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász nem ad, kérsz a háziorvostol.
2019. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Budapest 16. ker.) a körzeti sztk-ban adták ki a nőgyógyászaton az összes beutalót.
2019. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóban adták az összes beutalót
2019. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász utasította a háziorvost az 1. és a 3. trimeszterin (ott a háziorvosnál le is vették a vért), a 2. trimeszterivel pedig magánlaborba küldött.
2019. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!