Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen nyàkdugó?

22 hetesen nyàkdugó?

Figyelt kérdés
Ma nagy mennyisègű,tenyèrnyi vères,sàrgas,barna zselèszerű ,kocsonyàs nyàk jott ki pisiles utan. Pànikban rohantam a korhazba..cervix zàrt,belsô hossza 5 cm,nincs tölcsèresedès kialakulva. Hazaküldtek progeszteron pótlàssal es extra magnèziummal. Mègis fèlek. Volt màr valaki így?
2019. aug. 22. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A nyakdugo ujratermelodik, ez a jo benne.

Nekem csak huvelykujj koromnyi darabok tavoztak, szinten kb felidotol es teljesen zart voltam... En is mentem egyszer ezert ambulanciara... Meg 2 dokihoz... Senki nm mondott semmit.

Az biztos, h pihenj minel tobbet, ne emelj stb

2019. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fekszek. Nekem tenyèrnyi volt. Nagyon fèlek mi lesz
2019. aug. 22. 18:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, ikrekkel, 22 hét vége felé. Nem volt tenyérnyi, csak kb. ujjnyi sárgás zselé. Megrémültem, azonnal rohantam a dokimhoz, megvizsgált, méhszáj zárt, 3000, azt mondta, semmi baj, fertőzés, kaptam kúpot. Rá pont egy hétre görcsölgetni kezdtem, de nem ijedtem meg, tettem-vettem ugyan úgy, főztem, boltba mentem. Este csepp vér a papíron, irány a kórház. Addigra kinyílt a belső méhszáj is így nem lehetett már semmit tenni, 24 órán belül megszültem, azaz hivatalosan vetéltem,mert még épp nem töltötték be a 24. hetet.


DE!!! Nem tudom, hogy neked most mi jött ki! Nem biztos, hogy nyákdugó, ha az is, nem fog úgy végződni, mint nálam! Figyeld a jeleket a következő napokban és bármi szokatlan van, azonnal kórház! Én is, ha előbb sejtem, hogy baj van, meg lehetett volna állítani a folyamatot! Csak nem tudtam, hogy mire figyeljek, mi jelez bajt. Az a nehéz a terhességben, hogy szinte ugyan az a tünet (pl. vérzés, görcs) lehet banális, semmit nem jelentő, másnak meg végzetes... :( Könnyen lehet, hogy nálad pont az előbbi!!!


Pihenj sokat! Nem fontos a főzés, házimunka! Drukkolok!!!

2019. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolso,sajnalom a babakat. Sajna ahogy utana olvastam Kb egy het utan szokott jonni a burokrepedes. Kezdem feladni. Csak bogok es fekszem.
2019. aug. 23. 06:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem mikor (idő előtt) távozott a nyakdugo fajasaim is voltak. Infuzioval meg 3 hetig tudtak visszatartani a szülést. Amint levették az infuziorol max. két nappal később újra kezdődtek a fajasok. A burok viszont nem repedt meg és csak minimálisan tagultam. A babaim 32. heten egeszsegesen, csak picinek születtek. Lassan 5 honaposak.


Pihenj sokat és legyél nagyon pozitív. Esetleg érdemes utanskerdezned az orvosodnal az arabin pesszariumnak/gyurunek, ez is segít a szules visszatartásaban. Budapest János kórházban tudok olyan

Doktornőt, aki nagyon nagy híve, de biztos máshol is alkalmazzák.

2019. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi. Mas tunetem nincs egyenlore, zart voltam igy hazakuldott. Reggelente erzek enyhe gorcsot,de ahogy iszok folyadekot elmulik 1 ora alatt. Azert nagyon felek mi lesz,fekszem es nem csinalok semmit
2019. aug. 24. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegeny ne aggodj nem lesz semmi baj!
2019. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lyoni ***** válasza:
100%
Kérdező minden rendben azóta?
2021. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,idore szültem 40+5 napon. Visszazart a mehnyak a 34. Het fele 😄
2021. aug. 3. 13:15
 10/15 Lyoni ***** válasza:
Juuj de jó 😄 es hogy nézték hogy ott van vagy nincs?
2021. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!