Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesen...

Volt valakinek terhesen hüvely szubakut és idült gyulladása? Mit lehet szedni rá?

Figyelt kérdés

1 éve kB mikor nőgyógyásznal jártam az sztks orvos nem is mondott semmit, csak rairta ezt a papiromra.

Még hogy Santes kúpot ajánl. Akkor ki is váltottam, használtam, addig azt is hittem nincs nekem yenem, hiszen minden normális, de a kúp után kevesebb folyaaom lett úgyhogy gondoltam, mégis volt valami, és most a normális.

Ám a múltkori nőgyógyászati vizsgálaton ismét ezt a problémát látták.

Candibene kúpot ajánlott a doki, viszont 3 patikában sem tartották ilyesmit.

A neten utánanéztem és az van rairva hogy terhesség alatt nem ajánlott.

16 hetes terhes vagyok, az orvos tisztában volt ezzel, miért írt fel akkor ilyet?


A Santes ezek szerint akkor mégsem úgy vált be, ahogy hittem, ha még mindig fent áll a probléma.

Ki mit szedett erre a terhesség alatt, az erdekelne

Mivel a Candibenet így nem merem megvenni, ha mégis találok valahol...


2019. aug. 24. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességet akadályozta a gyulladás, az orvos nem írt fel a párodnak is gyógyszert? Mert különben mindig vissza adja. Gondolom az orvos csak tudta hogy terhes vagy, ha kétségeid vannak akkor kérdezd meg a gyógyszerészt
2019. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan készítmény aminek a betegtájékoztatójan azt olvasod, hogy terhesen alkalmazható.A gyógyszergyártó így védi magát,illetve terhes nőkön a mai világban nem végeznek gyógyszeres kísérleteket.Ha az orvos tudott a terhességedrol nyugodtan valtsd ki és használd,főleg mert egy gyulladás, fertőzés akár vetélést is okozhat.
2019. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. Nem adott a páromnak semmit.


Csak kicsit akkor is félelmetes, hogy az is kárt okozhat ha használom, meg az is ha nem. :(

2019. aug. 24. 12:04
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt írja a candibene kúp:


Terhesség, szoptatás és termékenység

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

A terhesség első három hónapjában a Candibene-Teva 200 mg hüvelytabletta csak a kezelőorvos javaslatára, és ellenőrzés mellett alkalmazható.


En még pont az első három hónapban kaptam.

2019. aug. 24. 12:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom.Középidőben egyszerre kétfajta antibiotikumot kellett hogy szedjek, paráztam én is.Nekem az orvos akkor azt mondta sokkal nagyobbat rizikózok ha nem szedem, mintha szedném.Elhittem ,nem is lett semmi baj.Jobbulást kívánok és ha találsz akkor használd azt a kúpot.
2019. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 16.héten már majdnem 4 hónapos terhes vagy.
2019. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos.Tehát nem írt fel rossz kúpot, mert az első 3 hónapodon már túl vagy.
2019. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még az első három hónapban írta fel.

Csak sajnos nem találtam egy patikában sem, a neten se lehet sehol rendelni, és a jovoheten megyek ismét orvoshoz.

2019. aug. 24. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség első három hónapjában is alkalmazható ha a doki javasolja!

Jobban megbízhatnál benne, nála fogsz szülni!

Ha nem lenne ez ráírva akkor egyes nők mindennap használnák terhesen.

2019. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!