Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex veszélyeztetett terhesség...

Szex veszélyeztetett terhesség alatt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, de nem a baba miatt, vele elvileg minden rendben. Az orvosom azt mondta a 12.hétig nem javasolt, de utána igen. Bár picit tartok a dologtól...

Volt valaki hasonló helyzetben?



2019. aug. 24. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia .

Már egy pettingtől orgazmusom volt ami olyan méhösszehuzódásokat csinált hogy hányingerem lett .


Utána nem mertünk kickáztatni kibirtuk 39. Hétig 😅 na ott semmi nem volt😅.

2019. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Az elsőnél azért írta be a dokim, mert több pénzt kap a kórház elvileg, ha veszélyeztetett vagyok, a másodiknál meg mert az első császár volt. Tünetmentes, csodálatos terhességeim voltak, sosem volt semmi panaszom. Végig szeretkeztünk 2-3 naponta. Ha ilyesmi miatt kaptad te is a magas rizikójú besorolást, akkor nyugodtan. 😊
2019. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Méhnyak elégtelenségem volt. Ha még szexeltünk is volna, tuti nem lenne itt a kislányom...

Egyébként is azt gondolom, hogy nem éri megkockáztatni, a gyermeked életéről van szó.

2019. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Az milyen veszélyeztetettség, ami nem a babát veszélyezteti?
2019. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A méhszájam zárt, a baba jól van, szépen fejlődik.

Én vagyok epilepsziás, és amiatt lettem veszélyeztetett.

2019. aug. 25. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előjön az epilepsziád, az veszélyes a terhességre? A szextől előjöhet az epilepszia? Ha mindkettő igen, szerintem logikusan akkor nem javasolt, ha nincs összefüggés, akkor meg miért lenne így..., de kérdezd meg a dokidat.
2019. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!