Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiára szedett, kapott...

Allergiára szedett, kapott valaki valamit?

Figyelt kérdés
Lett esetleg valami baja a babának?
2019. aug. 27. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem elhajtottak, hogy csak kalcium meg tengervizes orrspray és hasonló, vény nélkül kapható tüneti szereket lehet terhesen.
2019. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy ha az elviselhetetlen kategória, akkor azért van pár amit lehet szedni. Napi 100 tüsszentés, minden, minden 10.-nél bepisilek. Semmit sem ér a tengervizes orrapray, de most már a rhinospray se hat, viszket szemem, torkom, már ha,fujom az orrom pattog a fülem, 3. hete tart...
2019. aug. 27. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezt az allergia szakrendelésen mondták, persze lehet, csak nem vettek komolyan. Amikor meg már fájt a fülem, arra is azt mondták fül-orr gégészeten, hogy ja "csak" az allergia miatt megduzzadt mindent és valami nyomáskülönbség alakult ki, szellőztetni kell. Orrfújás után be kell fogni az orrod és kifújni a levegőt a füleden (de tényleg :)), akkor kipattan. Ezt napjában akárhányszor lehet csinálni.

Vizelettartás nem jó hír, intimtorna lesz erősen javasolt, mert ha most ilyen, nagyobb hassal és pláne majd szüléstől esélyesen rosszabb lehet és nem a tüsszentés az okozója.

Egyébként tudom, milyen rossz a parlagfű allergia, nekem is évi 3 hónapig van (plusz télen és tavasszal is mástól), de igazából eddig bármit szedtem rá (még nem terhesen vagy 10 évig évente mást írtak fel), az sem használt, csak a kalcium pár órára, hoyg tudjak aludni (ami meg a legújabb elmélet szerint nem is jó rá). Viszont vigasztaljon a példám, hogy szoptatósan nem jött elő. Menj el azért a patikába, szemcseppet, orrkenőcsöt és hasonlókat tudnak ajánlani, az is több a semminél.

2019. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!