Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+4 hetes várandós vagyok.3...

4+4 hetes várandós vagyok.3 napja nem tudok éjszaka aludni, pedig nagyon fáradt vagyok.3-4 órákat alszom és egyszerűen nem tudok visszaaludni. Lehet ez már a terhességtől?

Figyelt kérdés
Ha másnak is van ilyen tünete, esetleg tudtok nekem jól bevált praktikát ajánlani? Magnéziumot szedek.
2019. aug. 28. 04:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Sztem ez nem attól van.

Jól érzed magad? Terveztétek, örülsz?

2019. aug. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen,attol van.Én 19 hetes vagyok,első perctől nem alszom.Sok terhes nő így van.
2019. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen lehet ettől. Én már napokkal azelőtt nem tudtam aludni, hogy kiderült volna, hogy terhes vagyok.

Ez kitartott kb a harmadik trimeszter elejéig. Utána már egész jókat aludtam már amennyire terhesen jót lehet aludni..


(nem vigasz tudom de azóta se aludtam át túl sok éjszakát, pedig már 9 hónapos)

2019. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszol kávét akkor azt most hagyd el. Ha nem akkor kitartást hátha jobb lesz.

Én pl teljesen az ellenkezője vagyok 36 hetesen még mindig végig tudom aludni az éjszakát kivéve ha ki kell pisilni vagy ha még akarok furdulni mert már nagy pocakkal nehéz :/ Volt olyan hogy ittam egy capuchinot és az éjszaka csak forgolodtam tőle ezért ajánlom hogy hagyd el a kávét hátha jobb lesz Ha iszol

2019. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak pszichésen felbolygatott a dolog, a tervezett baba is lehet sokk, mikor végre sikerül. Amúgy én is rosszul alszom pár napja pedig már jóval tovább járok, szóval lehet ez az időjárástól is. Reméljük pár nap nem alvás kimerít annyira, hogy utána be tudod hozni. Magnéziumot igazából teljesen felesleges szedni ok nélkül, ha az orvos nem mondta,vagy nincsenek görcseid, de tudom hogy itt szokás rögtön mindent beszedni, amit az ember csak hall marokszámra, ezeknek valójában a töredéke szükséges és az orvos fogja megmondani neked mi kell, egyedül a folsav ajánlott ilyen korán (magnézium, kalcium,D vitamin, terhes vitamin)
2019. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Én pont, hogy terhesen de főleg az első trimeszterben úgy aludtam mint a bunda végig. Este már 9-kor úgy döltem az ágyba mint akit leütöttek pedig alapjáraton nagy bagoly vagyok. Egyébként az elmúlt pár napban nagyon rosszul alszom, alig bírok elaludni pedig a babám már rég átalussza az éjszakát. :/ Lehet, hogy van valami a levegőben.
2019. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kávét nem iszom a pozitív teszt óta, már előtte is nagyon ritkán ittam napi egyet, mivel tervezett baba. Nagyon örülünk neki! Nyilván ettől függetlenül lehet, hogy a tudatalattim dolgozik. Egyébként nem érzem magam idegesnek, próbálok nyugodt maradni stresszes helyzetekben is. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 28. 08:36
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj magadnak időt, én az első hetekben eléggé be voltam pörögve, mindent jól akartam csinálni, azt sem tudtam mit ehetek mit nem stb, hozzá kellett szoknom a tényhez, hogy sikerült. Simán lehet ettől az idegesség hiába nem veszed észre. Jó lesz ez ;)
2019. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is pont ma vagyok 4+4 napos várandós :) Hát én sem alszom át az éjszakákat már egy hete. Max 3-4 órákat én is. Hulla fáradt vagyok, hamar elalszom, de folyton felébredek, és hajnalban már vissza sem tudok aludni :(

Szerintem igen, ez a babától van, óriási változás zajlik most a szervezetünkben, tombolnak a hormonok, nem mindenki egyformán reagál rá.


Megkérdezhetem, hogy Neked milyen tüneteid vannak ezen kívül? Jól vagy vagy már kezdesz rosszul lenni? Mikor teszteltél pozitívat?

2019. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, nekem is vannak kétségeim mi az amit ehetek, mi az amit nem, mivel teszek jót vagy mivel nem... Annyira ellentmondásos vélemények vannak, hogy ember legyen a talpán aki tudja követni mi a helyes :)
2019. aug. 28. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!