Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hányadik héttől...

Kismamák ti hányadik héttől nem tudtatok aludni az éjszaka?

Figyelt kérdés
Én teljesen 27 hét végig teljesen jól aludtam még örültem is neki hogy milyen jól kitudom magam pihenni. Aztán ahogy elkeztem a 28 hetet már kezdtem a kínlódást :/ csak úgy tudok elaludni ha a lábam között van egy párna vagy a takaró, elaludni még elalszok de nagyon sokszor felkelek arra hogy csak forgolodok. Az elején volt ilyen de akkor csak a mellfájdalom miatt
2019. júl. 5. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat ez ilyen... Később majd a babától nem alszol.

Még nem is tudtam, hogy terhes vagyok mikor már nem tudtam aludni. Valószínűleg a hormonváltozás volt az oka. Aztán később ugyanezért. Majd a hasamtól, babamozgástól. Szülés után meg végleg elfelejthettem az alvást...


Ilyen ez az anyasors.

2019. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 :( most 41. hétben vagyok, és a pisileseket leszamitva nagyon jókat alszom
2019. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5.


Közben van 1évesesem

Fogzik

Ő kel vagy 4-5 alkalommal

Én meg nem tudok visszaaludni és vagy még 3-szor fennvagyok

2019. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind a néggyel tudtam aludni végig. 😊
2019. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elso trimeszter nem volt tul jo, 3 orankent kb. felebredtem a masodikkal, most a 2. trimeszter vegefele jarok vele, kb 1-2x ebredek azon felul, ahanyszor a nagyobbik ebreszt. Elso gyerekkel a 3. trimeszterben indult emlekeim szerint a 3 orankenti ebredes.
2019. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár hete volt egy hónapos időszakom, amikor nem tudtam aludni. 12-16 hetes korom között.
2019. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg 36 hkm vagyok

Kb 34 35 héttől óránként kelek és nem tudok aludni.

A derekam meg a 32tol majd beszakad.

Vegyél szoptatós kispárnat az segít valamennyit

2019. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!