Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek tünetmentes...

Kismamák, akiknek tünetmentes a terhesságük! Hogyan vettétek észre hogy terhesek vagytok? Csak akkor mikor elmaradt a menzesz? És akinek elmaradt mi volt az első tünet és mikor?

Figyelt kérdés
Mikor teszteltetek? csalódtatok mikor kderült hogy nem vagytok terhesek?
2019. aug. 29. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kimaradt menses után 2 nappal nagyon erős pozitívat teszteltem. Rá kb pár napra mellbimbófájdalom,meg néha hányinger, ami el is múlt. Azóta is teljesen tünetmentes a terhesség.
2019. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elmaradt mensivel jött a pozitív teszt. Addig semmit nem éreztem. Aztán az 5. héttől a 9. hétig pokoli hasszúrkáim voltak, vérzés nélkül. Naponta legalább háromszor, kb. félpercig tartott. Azután meg már csak a hasam gömbölyödött, ezen kívül semmi tünetem nem volt.
2019. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, csak nem menstruáltam, aztán amikor megmozdult. Amikor késett teszteltem, így tudtam meg.
2019. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is csak a teszttel tudtam meg, nem éreztem semmit.

A teszt után kis idővel feszült a mellem, utána már semmi nem volt az első trimeszterben.

Második hónapra sikerült. Az első hónap tesztjével csalódott voltam, de tudtam, hogy jön egy következő.

2019. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mind a 4 terhességem álomszerű volt, egy hányingerem sem volt soha. A menzesz elmaradásából és a tesztekből tudtam, hogy várandós vagyok. 😊
2019. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmaradt menzesz. Addig csak pms tunetek voltak. A melleim iszonyúan fajtak kb 17 hétig. Farkaséhség a 13. hétig. Migrén 2 naponta a 16. Hétig. Így a 19. Hétre héti egy lett már csak. Hányni csak 3x hánytam de csak gyomorsavat, ha nem küldtem a kishercegnek azonnalderogton kaját mikor követelte. Ja meg az earl greyt hánytam ki. Pedig én nagyon szeretem. De hát van valaki aki nem...
2019. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megérzés miatt ( lelki) teszteltem, amikor kb meg kellett volna jönnie mind a 2-szer.

Ennyi

2019. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi amikor próbálkoztunk az első hónap után nem estem teherbe, megjött. Csalódott voltam, mert nem szokott késni, de akkor 1 napot késett, és már reménykedtem. Aznap reggel teszteltem egy negativat, és még délután meg is jött.

A következő hónapban végig úgy éreztem, hogy most sikerült. Még korai tesztet is vettem, ami halvány poitiv lett, de nem mertem beleélni magam. A tünetem annyi volt mint mikor meg akar jönni. Feszült a mellem, kicsit szúrkált a méhem. Ennyi volt. És végül nem jött meg, ismét teszteltem akkor már egy erős pozitiv lett.

2019. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Mivel mi 11 éve szeretnénk babát sikertelenül, eszembe se jutott hogy baba van a dologba. Két hetet késett már mikor bejelentkeztem a nőgyógyászhoz kivizsgálásra... De előtte pár nappal változást vettem észre a melleimen. Na mondom jó,veszek tesztet. Kapásból 3-at.😂 Mindhárom pozitív lett!!! Most 10+5 hetes vagyok, múlt héten már volt szívhangunk. Nagy meglepetés okozott nekünk! Igazi csoda baba, 3 lombik után spontán! 😊
2019. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem felejtem el, milyen szomjas voltam, életemben nem éreztem még ilyet, azóta sem. Másnap kellett volna megjönnie. Rákerestem a neten, kiváltó okok között fel volt sorolva a progeszteron szint változás, következő nap pozitív teszt :D

A legelső tünetem a fokozódó mellfajdalom, ami csak a 11. hétre múlt el. 9-10. héten éjjelente gyomorégés.

Második hónapban sikerült, az első hónap után kicsit csalódott voltam, gyorsan le is tettem attól, hogy hamar osszejon.

2019. szept. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!