Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon lehetek terhes?

Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Évekig fogamzásgátlót szedtem és most egy hónapig kihagytam. Együtt voltam a párommal kb. 2 hete és már 5 napja késik.

Néhány napja csináltam tesztet, ami negatív lett. Nem tudom mennyire lehet tünet, vagy kapcsolódhat hozzá, de az aktus után egy héttel majdnem elájultam és néhány napja pedig életemben először vérzett az orrom.

Szerintetek terhesség vagy a fogamzásgátló kihagyása miatt lehet most ez? (Gestomix 20/75-öt szedek.)



2019. aug. 29. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Aktus után egy héttel nincs hányinger az 6-8hétnél kezdődik tart egészen 12-14hétig. Átlag. Az orrvérzés alapból semmi köze hozzá. Viszont attól még lehetsz terhest. Clearblue digitális teszt már most pontosat fog mutatni ha tesztelni akarsz.
2019. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded a fogamzásgátlót, akkor nem véd. Védekeztetek valahogy abban az egy hónapban?
2019. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, de tervezetten. Viszont most elkezdett ilyen pecsételő vérzésem lenni. Reménykedem, hogy még van esély, hogy terhes vagyok.../:
2019. aug. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!