Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesen futhatok...

Szerintetek terhesen futhatok továbbra is ha sok súlyfeleslegem van még mindíg?

Figyelt kérdés

1 éve elkezstem fogyózni 30 kilót fogytam , mert azt mondták így eshetek csakteherbe. Még további 20 kilótól szeretnék megszabadulni, hogy elérjem az 50kilót ami nekem ideális.

Kiderült , hogy terhes vagyok , egyenlőre annyira korai a terhesség, hogy petezsákot láttak még csak . Ezért hazaküldött a orvos, hogy 2 hét múlva menjek vissza. Azonban elfelejtettem kérdezni, hogy továbbra is futhatok e ? Mert a mindennapos tevékenységemmé vált és félek ha abbahagynám , nem lenne erőm újraráhangolódni.


2019. aug. 30. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Futhatsz, azokat a tevékenységeket nyugodtan lehet folytatni, amit a terhesség előtt is csináltál. Figyelj a tested jelzéseire, ne erőltesd túlmagad.
2019. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Futni ne nagyon, inkább kocogj.
2019. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én évekig ugróköteleztem, terhesen mégis azt mondta az orvsom akasszam szegre egy darabig.Illetve ne rázkódással járó sportot válasszak helyette, mint pld a futás.Szóval nem egyértelmű, hogy a futás a legjobb sport terhesen.Ha helyesen táplálkozol akkor is fogyni fogsz, van hozzá többletsúlyod, helyette sétálhatsz vagy nézz valami terhes tornát amit meg bírsz csinálni.
2019. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden héten 2-3 alkommal futottam, amikor kiderült babát várok abbahagytam, nem akartam bajt, helyette maradt a séta.
2019. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne sétára cserélni a futást. Legalább addig, amíg meg tudod beszélni az orvossal.
2019. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy pedig ellipszis trener,az kimeletesebb a futasnal,de elegge odacsap kardio szinten 😅
2019. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is futással fogytam 15 kg-ot azóta is imádtam futni de a terhesség első trimeszterében én úgy tudom hogy nem igazán szabadna. A 2. trimesztertől lehet már ha bírod, a végén nagy pocakkal szerintem amúgy se bírnád úgy hogy előbb utóbb abba kell hagyni. Szülés után pedig 6 hétig nem is lehet.

Én pl még dagibb lettem mint fogyásom előtt ez pedig plusz 20 kg.

2019. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!