Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alul működik a pajzsmirigyem,...

Alul működik a pajzsmirigyem, kiderült, hogy babát várok, melyik orvoshoz menjek? Szedjem úgy a gyógyszert továbbra is ahogy felírta (mostanában nem szedtem be)?

Figyelt kérdés
Most lett pozitív a tesztem, mostanában nem szedtem a gyógyszert. Menjek mielőbb az endokrinológushoz vagy csináltassak leletet először a háziorvossal? Nőgyógyásznál még nem voltam.
2015. febr. 25. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Először szerintem nőgyógyász,aztán ő tovább küld úgyis vagy a háziorvoshoz és ő ad beutalót, vagy ő maga ad és akkor menj a többi helyre.
2015. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SÜRGŐSEN endokrinológushoz!! Ellenőrizni kell a TSH-dat, és amúgy miért nem szedted? Főleg ha babát terveztetek? nagy felelőtlenség.
2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztük. Az endokrinológushoz már lelettel érdemes menni, ugye?
2015. febr. 25. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen, ezért írtam,hogy előbb nőgyógyász. Mert azért jó lenne tudni,hogy hány hetes, van-e már pulzálás,stb stb. Azért mondom ezt,mert nekem is van betegségem és előbb nődoki volt,ő pedig elirányított a belgyógyászhoz,mert együtt kell működnie a két orvosnak a terhesség alatt.
2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kalkulátor szerint 7 hetes lehet. Január 10-én volt utoljára, de 30.-a lehetett a nagy nap szerintem. Eddig is késni szokott, így eddig nem aggódtam, de tegnap volt egy megérzésem és ma pozitív lett a teszt. Eddig semmit tünetem nincs.
2015. febr. 25. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen már jól látszik UH-n és van pulzálás is. Nem szabad halogatni az ilyet.
2015. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,7 hetesen már hallania kéne a dokinak,de van,hogy csak 8 hetesen. De szerintem ha teheted még a héten menj el,hogy megnézze és minél hamarabb el tudj menni az endokrinológushoz is.
2015. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!