Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy baj van? Másnak is...

Lehet hogy baj van? Másnak is volt ilyen?!

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, ne bántsatok kérlek, de már tényleg nem tudok mire gondolni,második terhességem 29 hétben vagyok ,az első Simán le zajlott,de ez a második most kezd megijeszteni,na szóval...Az első lányom általában akkor kezdett mocorogni ha lepihentem,édeset ettem/ittam,De általában inkább este felé lett aktívabb.most is kislányt várok de valahogy nagyon furcsa mert szinte egész nap meg nem áll, csak pörög rugdos,tápos ezt azt ,szinte nincs is nyugalmi állapotban, kezdek felni nehogy valami idegrendszeri problémája lenne,sajnos meg 9 napig nem tudok orvoshoz menni mert szabadságon van ,ha ügyeletre vágy sürgősségire mennek hogy legalább nézzenek rá ott meg úgy beszelnek mint a kutyával.Kerlek nyugtassatok meg hogy masnak is volt már ilyen és nem volt baj 😔😔.Nem vagyok para mami de ez mostmar kezd zavarni.koszonom előre i és elnézést a hibákért, ha valami nem érthető elmagyarázom.

2019. aug. 30. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. :) Szerintem ne izgulj ezen, most egy kis örökmozgót kaptatok. Az én kislányom pont az ellentétje volt, olyan kis lustaság volt, hogy a CTG-ken is rendszeresen egy órát kellett ülnöm fél óra helyett mert nem csinált semmit akárhogy piszkáltuk. Neked valószínűleg nem lesznek ilyen problémáid. Majd ha nagyobb lesz és kevesebb lesz a hely, akkor szerintem ez a kislány is kicsit meg fog nyugodni. :)
2019. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom nálam higyan alakultak, a nagyfiamat 19 heten éreztem először, és utána is kis lusta volt, néha-néha bejelentkezett, inkább este mocorgott többet, de vele soha nem éreztem azt a szétrugja a bordáimat érzést. Miután megszületett annál inkább aktív volt, meg az mai napig is.

A kicsi lányomat mar 15 hetesen éreztem, és onnantól meg sem állt. Állandóan bukfencezett, izgett-mozgott, festengett, mocorgott odabent. Volt, higy aludni sem tudtam tőle éjszaka, a végén már fájdalmas volt, ahogy rugdusott. Születése után ő egy rendkívül nyugodt, az a tipikus eszik-alszik baba volt, igaz már 1,5 éves lesz, de lényegesen könnyebb vele mint a tesójával volt ennyi idősen.

Teljesen egészségesek mindketten.

2019. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt minden terhesség más!

Másrészt nagyon nehéz lesz, de kérlek fogadj meg egy dolgot.

Ne hasonlítgasd a tesókat!!!!!

Ő egy teljesen másik kis ember lesz, más személyiséggel, más fejlődési menettel!

2019. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, paramami vagy. Nyugodj le, messze még a vége. Mocorog, egészséges, ez a lényeg. Ember azzal még nem ment orvoshoz, hogy sokat mozog a gyerek.
2019. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyfiam volt ilyen.és mégis egy nyugis baba lett.semmi baja
2019. aug. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 khniki ***** válasza:
100%
Te jó ég, hogy lenne már baj? Más vérmérsékletű a babád. Az enyém is non stop pörög, rúg, boxol. Még most, a 38. hétben is, mikor már alug fér el. :D
2019. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 23 hetes kismama vagyok második babámmal én ugyan nem aggódok, de hasonló tapasztalataim vannak. Vagyis hogy a kisfiam alig mozgott nem is okozott fájdalmat, most a kislányom már tud kellemetlenül rúgni es elgondolkoztam hogy ha 23 hetesen így érzem mi lesz még később... Én is folyamatosan érzem, ha ülök ha állok ha bármit csinálok... Én még élvezem, mert a kisfiam szerintem egész terhességem alatt nem volt ilyen aktív😅
2019. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 28 hetes vagyok, nekem általában este indult be mikor lepihentem, pár napja pedig szó szerint nonstop, reggeltől estig és fordítva :D nincs semmi probléma :) néha elég vicces mikor nyilvános helyen kezdek el magyarázni, hogy egy kicsit nyugodjon le, mert nem annyira kellemes :D
2019. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt! Megnyugodtam ,tényleg nem vagyok para mami de ez nekem túl soknak tűnt.
2019. aug. 31. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!