Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szülés után hamar, még a...

Ha szülés után hamar, még a szoptatási időszakban esik valaki teherbe, elmegy a tej? Vagy a terhesség alatt is végig tud szoptatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én,bár nem olyan hamar-először szülés után 9,másodszor szülés után 13 hónappal-estem teherbe szoptatás alatt,de nem volt hatása a tejtermelésre.A terhességem alatt végig tudtam szoptatni,gond nélkül.
2010. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bár még van egy kis idő a szülésemig, azon gondolkozom, hogy ha nagyon hamar bevállaljuk a kistesót, az mennyiben lenne hátrányos az elsőnek (pl nem tud szopni) - de akkor ez kiesett. :)


Köszi még egyszer és gratulálok a gyermekeidhez!

2010. júl. 14. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam előbb értesült a kistesóról, mint én magam.

11 hónapos, éppen ma, és két hete elkezdte kiköpködni a cicit. 2-3 napig még próbáltam adni neki, de egyet szívott és kilökte. 2 napra rá pozitívat teszteltem. Valszeg ő már érzett valamit, és így neki már nem kellett a cici.

2010. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jajszegényem :( és hogy viselte, h már nem jó neki a tejci? nem nyűgösebb, h nem tud cicizni? :( én megvártam a szoptatás végét, sztem, ha biztosra akarsz menni, várd ki türelemmel, míg a meglévő babád szépen, a saját tempójában elenged téged :)
2010. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló képen jártam, mint a második válaszoló. 11 hós volt a fiam, maikor egyik napról a másikra nem kérte a cicit. Csináltam ugyan tesztet, de még nem mutatta ki akkor, mert még nagyon korai volt a terhesség, csak pár hét múlva tudtunk biztosat. Így utólag egyébként nem bánom, elég sokáig szopizott, és legalább nem nekem kellett tőle elvennem vagy ilyesmi.
2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

második vagyok

zökkenőmentesen vette az akadályt szerencsére, mondjuk ő már csak reggel cicizett, este tápot kapott, így most reggel is azt kap.

2010. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!